Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu - DBI. Dzień ten obchodzony był 7 lutego 2023. Był to czas ferii, po powrocie do szkoły podjęliśmy działania na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych oraz promocję pozytywnego wykorzystywania Internetu.

W ramach lekcji informatyki uczniowie tworzyli dialogi, prezentacje, komiksy, chmury wyrazowe. Podczas zajęć z wychowawcą również realizowano lekcje bezpieczeństwa w sieci. W ramach SU odbył się konkurs DBI. Zachęcamy do obejrzenia projektów naszych uczniów.

Gabrysia Maja Alicja Szymon Agata Maja Maja Mikołaj Ania

Lena Weronika Ela Arina

pdfZasady bezpieczeństwa w Internecie.pdf

Mamy nadzieję, że uczniowie w wyniku tych działań, unikną wielu niebezpieczeństw związanych z Internetem i będą świadomie surfować w Internecie.

chmura wyrazowa

DBI 1