Miło nam poinformować, że uczennice z klas piątych reprezentowały naszą szkołę  w Powiatowym Konkursie Literackim ,,Książka – najwierniejszym towarzyszem w podróży życia”. Była to już XVIII edycja tego konkursu, w tym roku pod hasłem ,,Teatr lustrem  życia. Recepta na dobre, mądre i pasjonujące życie w powieściach Ewy Nowak”.

16.09.2021 odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta w składzie:

Dwie uczennice z klasy 8b – Marcelina Bukowska i Marianna Łada - wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Książka, dzięki której inaczej patrzę na świat – list do…” . Miło nam poinformować, że spośród kilkudziesięciu dostarczonych listów praca Marianny zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy.

Wyniki XIII Gali Oskarowej (18 VI 2021)

Uczeń Roku 2021: Anna Walkiewicz 8a

Klasa Roku 2021: VIII a

W zeszłym tygodniu odbyły się drużynowe biegi przełajowe w Myślęcinku. W zawodach uczestniczyło 20 szkół podstawowych z Bydgoszczy w dwóch kategoriach wiekowych, dziewcząt oraz chłopców. Każda ze sztafet miała do pokonania dystans 6x1200m. Pogoda w tym dniu nie była łaskawa, ponieważ padał deszcz, ale to nie przeszkodziło zawodnikom w rywalizacji. W dodatku mamy się czym pochwalić, ponieważ nasza szkoła zajęła 3 miejsce!

Z wielką radością informujemy, iż  Anna Walkiewicz z klasy 8a została laureatką Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych 2021”, w kategorii "Ósemka Junior”. Gratulujemy wspaniałej postawy oraz życzymy radości i powodzenia na dalszej drodze woluntarystycznej.

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w biegach sztafetowych, które odbyły się we wtorek 28.09.2021 na stadionie Zawiszy Bydgoszcz. Dla większości były to pierwsze zawody na profesjonalnym stadionie lekkoatletycznym.

Pomimo obostrzeń związanych z pandemią, tegoroczny konkurs Kangur Matematyczny odbył się 22 kwietnia 2021 r. w szkole. Uczestniczyło w nim 35 uczniów. Wyróżnienia w konkursie zdobyło czworo uczniów naszej szkoły:

Kolejne zawody szkolne w koszykówce 3x3 za nami. Tym razem odbyły się w Szkole Podstawowej nr 63.

W finale XIX edycji Miejskiego Konkursu „Matematyczne Potyczki” dla klas czwartych wzięły udział dwie uczennice Zoja Sawecka (4c) oraz Martyna Uram (4a). Miło nam poinformować, że obie uczennice otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

soit logo

nabor 1