Michał trenuje judo kilka lat w klubie UKS 10 Judo Bydgoszcz. Brał udział w Międzynarodowym Turnieju Nadziei Olimpijskich, zawody w judo "Puchar Polski Dzieci" organizowane przez Polski Związek Judo. Zawody trwały 2 dni 23-24 września. Odbywały się w Stegu Arenie w Opolu. Walczył w kategorii wiekowej U13 do 55kg i zdobył brązowy medal. Gratulacje!!!

Miło nam poinformować o sukcesie uczennicy naszej szkoły Gabrieli z klasy 7a. Gabrysia zajęła I miejsce w XII edycji regionalnego konkursu " Niemcy znani i lubiani..." organizowanym przez nauczycieli z Zespołu Szkół Budowlanych w Bydgoszczy. Gratulujemy!

Konkurs odbywał się w 21 czerwca w bibliotece szkolnej. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy wygrali eliminacje w swoich klasach. Wszyscy uczestnicy starannie przygotowali się do konkursu i wspaniale zaprezentowali się przed jury. Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody zostaną wręczone razem ze świadectwami.

Miło nam poinformować, że czworo uczniów naszej szkoły zostało laureatami Powiatowego Konkursu Literackiego „Książka – najwierniejszym towarzyszem w podróży życia”. Była to XX edycja tego konkursu, w tym roku pt. „W poszukiwaniu ciepła, serca i miłości  - powieści Małgorzaty Musierowicz aktualne dawniej i dziś”. W pierwszym etapie konkursu wzięło udział 149 zespołów 2-osobowych z całego powiatu bydgoskiego. W finale konkursu zostały docenione prace wykonane przez uczniów naszej szkoły.  II miejsce zajęły: Marianna i Paulina z klasy 6a, natomiast III miejsce zajęli: Milena i Stasiu z klasy 6b. Gratulujemy!

Prezentujemy prace graficzne naszej uczennicy. Dominika ma dużo prac, które projektuje na swoim tablecie graficznym w programie Krita. Każda praca ma swoją nazwę m.in.: kwiecista, leśny cień, mysi ogon, słoneczne niebo, dzika smoczyca.

Prezentujemy wyniki konkursu na najciekawszą rezenzję oraz Zgaduj zgadula - czyja to karykatura? Gratulacje:)

Szkolny Klub Wolontariatu z przyjemnością informuje, że został rozstrzygnięty konkurs plastyczny “Szkolne Pole Nadziei pędzlem malowane”. Jury oceniło inwencję twórczą uczestników konkursu, oryginalność oraz pomysłowość. 

W tym roku szkolnym możemy pochwalić się wybitnymi wynikami naszych uczniów w konkursie kuratoryjnym z języka angielskiego, języka rosyjskiego i historii. I tak statuetki tego prestiżowego konkursu powędrowały do Leny Kuich, Marianny Brylewskiej i Pawła Andryszczyk. Wszystkim naszym laureatom gratulujemy tak wysokich wyników ?

W konkursie dla klas trzecich przeprowadzonym pod kierunkiem nauczyciela języka angielskiego – pani Arletty Ciemnoczołowskiej wyłoniono sześcioro laureatów, którzy otrzymali tytuł:

Mistrz Ortografii Języka Angielskiego – the Master of Spelling 2023.

Miło nam poinformować, że po raz kolejny nasi uczniowie reprezentują szkołę w Powiatowym Konkursie Literackim „Książka – najwierniejszym towarzyszem w podróży życia”. Jest to już XX edycja tego konkursu, w tym roku pt. „W poszukiwaniu ciepła, serca i miłości  - powieści Małgorzaty Musierowicz aktualne dawniej i dziś”, którego celem jest promowanie twórczości literackiej polskich pisarzy wśród uczniów szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 149 zespołów 2-osobowych z całego powiatu bydgoskiego.

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.