W organizowanym przez bydgoskie-  liceum nr XIII - konkursie plastycznym- pt "Poznajemy Dolinę Śmierci" - Marika Kryszewska z klasy 6a zdobyła II miejsce!  Serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów, brawo!!!

Poniżej przedstawiamy wyniki konkursu "Czytam, bo..."

Uczeń klasy 8a, Paweł Andryszczyk, wziął udział w Międzyszkolnym Konkursie Literackim zatytułowanym „Twórca rodzi się w Tobie”. Przygotował książkę o tematyce kryminalnej, której akcja rozgrywa się w Bydgoszczy. Między innymi w Operze Nova. Za swoją pracę otrzymał wyróżnienie.
Gratulujemy i życzymy Pawłowi dalszych sukcesów.

W międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. "Używki? Nie używam" piękny sukces osiągnął uczeń klasy 5- Konrad Paczkowski. II miejsce to wspaniałe osiągnięcie, którego serdecznie gratulujemy życząc dalszych sukcesów. Konkurs zorganizowany został przez Zespół Szkół Budowlanych.

Konkurs Jobbusters to konkurs językowy połączony z doradztwem zawodowym. Uczennice naszej szkoły Amelia Romaniec i Lena Kuich  przeszły do finału dwuetapowej formuły konkursu . W drugiej części wykonały prezentację na temat zawodu przyszłości i wspaniale się zaprezentowały plasując się na podium. Gratulujemy !!!

Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia lub nagrania wideo pokazujących, w jaki sposób można dbać o ograniczenie wykorzystywania tworzyw sztucznych w szkole. Prace można było przygotować zarówno podczas zajęć szkolnych, jak i w czasie wolnym w domu. 

W gronie laureatów znalezła się: Dorota Kubacka  z klasy 4b. Gratulacje:) 

Informacje o konkursie

Spośród sterty prac ciężko było wyłonić laureatów, ponieważ wszystkie wytwory uczniowskich rąk były fantastyczne. Dzieci opisywały i ilustrowały zdarzenia z otaczającej nas rzeczywistości, których według nich być nie powinno. Przodował temat wojny, cierpienia ludzkiego, chorób, krzywdzenia ludzi i zwierząt, a także alkoholizmu i innych używek. Konkurs pokazał jak dużą wrażliwością cechują się nasi uczniowie, co daje nadzieję, że wciąż na świecie jest brak zgody na  krzywdę innych.

Miło nam poinformować, że uczennice z klas piątych reprezentowały naszą szkołę  w Powiatowym Konkursie Literackim ,,Książka – najwierniejszym towarzyszem w podróży życia”. Była to już XVIII edycja tego konkursu, w tym roku pod hasłem ,,Teatr lustrem  życia. Recepta na dobre, mądre i pasjonujące życie w powieściach Ewy Nowak”.

Nasze uczennice - Martyna Uram (6a) i Zoja Sawecka (6c) - finalistkami międzyszkolnego konkursu dla klas szóstych o tytuł Orła Matematycznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

Dwie uczennice z klasy 8b – Marcelina Bukowska i Marianna Łada - wzięły udział w Międzyszkolnym Konkursie Literackim „Książka, dzięki której inaczej patrzę na świat – list do…” . Miło nam poinformować, że spośród kilkudziesięciu dostarczonych listów praca Marianny zajęła trzecie miejsce. Gratulujemy.

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.