Wyniki XIII Gali Oskarowej (18 VI 2021)

Uczeń Roku 2021: Anna Walkiewicz 8a

Klasa Roku 2021: VIII a

Z radością informujemy, iż Agata Holc, uczennica klasy 8a, została laureatką ogólnopolskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych „Popisz się talentem 2021”. Jury wyłoniło 30 laureatów nagród głównych ( 15 z klas I-IV i 15 z klas V-VIII). Na konkurs nadesłano  4023 prac. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Z wielką radością informujemy, iż  Anna Walkiewicz z klasy 8a została laureatką Samorządowego Konkursu "Ośmiu Wspaniałych 2021”, w kategorii "Ósemka Junior”. Gratulujemy wspaniałej postawy oraz życzymy radości i powodzenia na dalszej drodze woluntarystycznej.

Miło nam poinformować, że mamy w szkole zdolnych artystów, którzy uczą się grać na keybordzie. Jest to rodzeństwo Milena i Dominik Drążek. Uczniowie brali udział w Wojewódzkim Konkursie Młodych Instrumentalistów - WSZYSTKO GRA.

Dominik w tym konkursie zajął I miejsce, a Milena II miejsce. 

III miejsce w konkursie zajęła Arina Repalova z klasy 3b.

Wielkie brawa dla naszych zdolnych instrumentalistów!

Pomimo obostrzeń związanych z pandemią, tegoroczny konkurs Kangur Matematyczny odbył się 22 kwietnia 2021 r. w szkole. Uczestniczyło w nim 35 uczniów. Wyróżnienia w konkursie zdobyło czworo uczniów naszej szkoły:

Miło nam poinformować, że dwoje naszych uczniów klas 4 - Martyna Uram i Jakub Chmara zdobyli wyróżnienie w międzyszkolnym konkursie matematyczno-informatycznym Mat-Bit. Konkurs organizowany był przez SP nr 15 w Bydgoszczy. Serdecznie gratulujemy!

W finale XIX edycji Miejskiego Konkursu „Matematyczne Potyczki” dla klas czwartych wzięły udział dwie uczennice Zoja Sawecka (4c) oraz Martyna Uram (4a). Miło nam poinformować, że obie uczennice otrzymały wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Miło nam poinformować, że mamy aż czworo laureatów w Wojewódzkim Konkursie Przyrodniczym „MEDYCYNA NA 6”. Anna Walkiewicz zdobyła tytuł laureata pierwszego miejsca, Pola Kasprowicz – tytuł laureata drugiego miejsca, natomiast Dorota Grudziecka i Karol Kobylski zostali laureatami trzeciego miejsca. W sobotę, 8 maja odbyło się wręczenie nagród i warsztaty fizyczno-chemiczno-biologiczne. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

Miło nam poinformować, że Martyna Uram, uczennica klasy 4a, zajęła III miejsce w Miejskim Konkursie Historyczno-Przyrodniczym ,,Wśród pomników przyrody i pomników historii - bydgoskie parki". Martyna wykonała piękny album na temat pomników przyrody i pomników historii znajdujących się w Parku im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W pracy znalazły się zdjęcia z wycieczki do parku, informacje, ciekawostki i praca plastyczna. W konkursie rywalizowało 69 uczniów bydgoskich szkół podstawowych. 

Z radością informujemy, iż Hubert  Święczkowski, uczeń klasy 8b, zajął  I miejsce w konkursie literackim z gwarą bydgoską w tle” Moja babcia mi opowiedziała”. W tymże konkursie Anna Walkiewicz, uczennica klasy 8a, uzyskała wyróżnienie. Ósmoklasistom gratulujemy i  życzymy dalszych sukcesów literackich.

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.