Plakat DNI EKOLOGII

Zapraszamy do udziału w zbiórce charytatywnej dla dzieci z bydgoskiego  oddziału onkologicznego. Dary można składać na holu parteru. Dziękujemy za zaangażowanie!

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 1–3 oraz 4–5 na warsztaty artystycznego składania papieru techniką ORIGAMI. Warsztaty odbędą się 20 marca br. (poniedziałek) w świetlicy szkolnej w godz. 16.30 – 17.30.

giganci programowaniaNajwiększe bezpłatne warsztaty programistyczne dla dzieci i młodzieży. Od 04 do 26 lutego online i stacjonarnie w całej Polsce! Zachęcamy do udziału! Minecraft, Scratch, HTML, Python...

Już tylko  do północy 15 grudnia trwa głosowanie na pomysły mieszkańców zgłoszone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru jest 447 różnorodnych projektów. Bydgoszczanie mają do wydania blisko 16 milionów złotych. Głosowanie elektroniczne zajmuje kilka minut.  Karta elektroniczna znajduje się na stronie:  www.bydgoszcz.pl/BBO  Głosować może każdy bydgoszczanin.”

Trwa głosowanie na pomysły zgłoszone do Bydgoskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wyboru jest 447 różnorodnych projektów. Bydgoszczanie mają do wydania blisko 16 milionów złotych. Głosowanie elektroniczne zajmuje kilka minut.  Karta elektroniczna znajduje się na stronie:  www.bydgoszcz.pl/BBO  Głosować może każdy mieszkaniec Bydgoszczy.

W BBO osoba niepełnoletnia może brać udział w głosowaniu. W karcie do głosowania należy dołączyć zgodę opiekuna prawnego. Pobierz wzór zgody (kliknij -tutaj)

W tym roku nasza szkoła organizuje Szlachetną Paczkę dla Pani Teresy z rodziną ---> wybór rodziny

Trzy kluczowe potrzeby Rodziny to:

1. Łóżko piętrowe

2. Środki czystości

3. Artykuły spożywcze

Ty też możesz pomóc - dołącz do Darczyńców Szlachetnej Paczki.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu na Facebooku szkoły gdzie będziemy na bieżąco informować o postępach zbiórki: ---> Informacja na Fb

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w akcji „PODZIEL SIĘ KSIĄŻKAMI Z PRZEDSZKOLAKAMI” Jeśli uznacie Państwo wspólnie z dziećmi, iż w Waszej  domowej biblioteczce znajdują się książki, z których już nie korzystacie, to zachęcamy do przyniesienia ich do szkoły. Książki zostaną przekazane do PRZEDSZKOLNEGO KĄCIKA WYMIANY KSIĄŻEK zorganizowanego w sąsiadującym  Przedszkolu nr 24. Książki można przynosić do opiekunów Wolontariatu i Samorządu Uczniowskiego.

podziel sie ksiazkami

Zapraszamy na webinar dla rodziców 9.11.2022 o godz. 19 - organizowany przez Fundację Dbam o Mój Zasięg.

Poczet sztandarowy uczestniczył w bydgoskich obchodach 83. rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uroczystości z zachowaniem ceremoniału wojskowego odbyły się na Starym Rynku. Naszą szkołę w poczcie sztandarowym reprezentowali uczniowie z klas 8: Emilia Flizikowska,  Maja Dalaszyńska i Bartłomiej Lewandowski.

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.