Europejski Tydzień Kodowania organizowany jest już po raz dziewiąty. W tym roku organizowany jest w dniach 9-24 X 2021. Jest to inicjatywa promująca programowanie i umiejętności cyfrowe.

Koduj gov Europe Code Week Code org kursy Aktywności Godziny Kodowania European Capitals Game Scratch Bezpłatne materiały i kursy Grid Garden - kod CSS Blockly Games

codeweek

 

Dzień Bezpiecznego Komputera, przypadający na 12 października to inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na zagrożenia płynące z sieci oraz promowanie bezpieczeństwa informatycznego.

Klawiaturę i ekran monitora należy ustawić w odpowiedniej odległości, dostosowanej do wzrostu i wzroku użytkownika; zadbaj o właściwe oświetlenie; zapewnij sobie przerwy w pracy z komputerem, które pozwolą ci się zrelaksować i umożliwią odpoczynek oczom, mięśniom szyi, barku i dłoni.

Szkolny Klub Wolontariatu ,,Nie mogę Ci wiele dać…” wznawia swoją działalność w nowym roku szkolnym 2021/2022.

Opłata za miesiąc październik 2021 wynosi 70,00 (20 obiadów x 3,50) i jest już pomniejszona o dzień 14.10.2021. W tym dniu obiady szkolne nie będą wydawane.

Plakat WYKONANE WŁASNORĘCZNIE Z SERCEM

Lubisz wyzwania? Jesteś osobą aktywną? Czujesz, że masz w sobie siłę by pomagać innym?
Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariatu pani Mariola Wawrzyniak i Dominika Gniadek zapraszają klasy 6-8 do działań na rzecz potrzebujących. Zapisy do Szkolnego Klubu Wolontariatu odbywają się u opiekunów. Pierwsze zebranie Klubu odbędzie się w pierwszym tygodniu października.
Serdecznie zapraszamy!

w dniu 1 września 2021 r. Departament Edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozpoczął nowy nabór stypendystów na rok szkolny 2021/2022 do projektu pn. „Humaniści na start!”. Przedsięwzięcie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W październiku 2021 r. Miejski Program Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” zaprasza na pierwszą w tym roku szkolnym konferencję naukową z cyklu „Forum Olimpijczyków – Laboratorium Zdolności” dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz VII i VIII klas szkół podstawowych oraz warsztaty dla rodziców z cyklu „Niezwykły umysł i funkcjonowanie w rodzinie” (online)

Zachęcamy do wzięcia udziału w warsztatach.

Już w sobotę 11 września rozpoczynają się pierwsze bezpłatne warsztaty z programowania i matematyki w ramach akcji "Koduj z Gigantami". Zajęcia odbywają się stacjonarnie w 90 miastach Polski oraz online w dniach 11-12.09., 18-19.09. oraz 25-26.09.2021 r., a także online. Program zajęć dostosowany jest do danej grupy wiekowej i obejmuje stworzenie własnej gry komputerowej lub aplikacji mobilnej, a także zapoznanie się z podstawami jednego z języków programowania.

Pakiet informacyjny na temat organizacji szczepień w szkołach.

plakat

Poniżej znajduje się kwestionariusz wywiadu przed szczepieniem oraz informacje dotyczące organizacji szczepień. 

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.