Zapraszamy do uczestnictwa w Międzyszkolnym Konkursie plastycznym “Pszczoła - królowa naszych łąk”. Zachęcamy do stworzenia płaskiej lub przestrzennej pracy plastycznej, przedstawiającej pszczołę. Szczegółowy regulamin znajduje się poniżej. Nagrody w Konkursie finansowane są z Ekograntu Prezydenta Miasta Bydgoszczy w ramach projektu "Park dla Owadów"

Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 1 6 do udziału w konkursie

W maju w bibliotece szkolnej odbył się konkurs plastyczny dla klas 1-6 na najpiękniejszą zakładkę do książki. Celem tego konkursu była promocja czytelnictwa, rozwijanie zdolności manualnych oraz popularyzacja literatury. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i  wykonanie pięknych prac!

23 maja komisja  rozstrzygnęła konkurs, wyłoniła zwycięzców i przyznała  następujące miejsca: 

Konkurs ten realizowany jest ze środków uzyskanych z Bydgoskiego Grantu Oświatowego dla Projektu Edukacyjnego

"Pszczółki – nasze przyjaciółki" Organizatorem jest Przedszkole nr 24, ul. Krucza 5a. Zadaniem konkursowym jest samodzielne wykonanie przez dziecko pracy plastyczno - technicznej przedstawiającej pszczołę. Zachęcamy do udziału...

konkurs

Wydział Zintegrowanego Rozwoju i Środowiska UMB zaprasza do udziału w konkursie plastycznym w ramach projektu pn. „Kujawsko – Pomorskie oddycha bez spalin - konkurs dla dzieci, Olimpiada dla młodzieży i edukacyjne ekomiasteczko”. Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-III oraz IV-VI SP.

Zachęcamy do udziału uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych w konkursie organizowanym przez Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej pt. "Historia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej", który odbędzie się 30 kwietnia 2024 r. w sali konferencyjnej Bydgoskiego Centrum Sportu przy ul. Gdańskiej 163 w Bydgoszczy. Celem konkursu jest popularyzacja sportu, w szczególności wiedzy o piłce nożnej oraz historii piłkarskich Mistrzostw Europy; wyłonienie najlepszych uczestników konkursu.

Nauczyciele języka polskiego naszej szkoły zorganizowali konkurs wiedzy o literaturze pt. "Siewcy słów"; w ramach miejskiego programu Szkoły Otwartej i Tolerancyjnej. Uczestnicy konkursu zmierzyli się między innymi z zadaniami typu: Kto to napisał? Kim jestem? Literackie portrety. Była też możliwość wykorzystania jokera oraz wyzwanie: Kto pierwszy? Wszyscy uczniowie wykazali się dużą wiedzą o literaturze i mamy nadzieję dobrze się przy tym bawili. Najlepsza okazała się drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 27! Gratulujemy!

Popisz się talentem 2024 - to ósma edycja największego polskiego konkursu literackiego dla uczniów szkół podstawowych! 

gigathon

Zachęcamy do udziału w II edycji Ogólnopolskiego Konkursu Programistycznego Gigathon, który objęty został patronatem honorowym Ministra Edukacji. Konkurs jest doskonałą okazją dla młodych pasjonatów technologii, aby sprawdzić swoje umiejętności programistyczne i zawalczyć o wyjątkowe nagrody: konsola Xbox, smartfony, tablety i wiele innych. Zapisz się

Młodzieżowy Dom Kultury zachęca do udziału w Miejskim Konkursie Grafiki Komputerowej "Choinka 2023".

Partnerzy i linki

ROK NATO logo niebieskie z tłem 

BMMU Logo Poziom internet PL

soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

polityka prywatności logo

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.