Regulamin konkursu plastycznego na plakat promujący czytelnictwo „Dlaczego warto czytać książki?”

Głównym celem konkursu jest stworzenie plakatu, który zachęci uczniów do czytania książek.

Plakat może zawierać hasło reklamowe.

Przedstawiamy wyniki konkursu pięknego czytania dla klas I - III.

Bóbr to polska nazwa powołanego do życia w 2004 roku na Litwie międzynarodowego konkursu Bebras z zakresu informatyki oraz technologii informacyjnej i komunikacyjnej.

Mamy przyjemność poinformować, że Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. “Kosmos oczami dziecka” został rozstrzygnięty. Zainteresowanie nim przerosło nasze najśmielsze oczekiwanie. Wpłynęły do nas 104 prace z 10 szkół w Bydgoszczy i Szubina. Każda praca została przez nas starannie obejrzana.

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP. Konkurs realizowany jest w całości on-line. Każdy uczeń otrzymuje własne konto, na którym rozwiązuje zadania z dowolnego komputera (również w domu).

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich „LITERACKI SMS – POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW”. W XI Ogólnopolskim Konkursie  Literackim dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich „LITERACKI SMS – POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW” wzięli udział: Hubert Święczkowski z klasy 8b oraz Agata Holc z klasy 8a. Z  radością informujemy, iż Agata  znalazła się w finale konkursu. 

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny".

Konkurs odbędzie się 21 października 2021 r.

Zgłoszenia do nauczycieli informatyki do dnia 30 września. 

Warunkiem przystąpienia szkoły do konkursu jest zgłoszenie minimum 10 uczestników.
Uczestnik deklarujący udział w konkursie wpłaca wpisowe w wysokości 10 zł.

Uczniowie uczestniczący w ogólnopolskim konkursie, niezależnie od uzyskanego wyniku, otrzymają dyplom uznania. 

Najlepsi otrzymają tytuł laureata ogólnopolskiego konkursu, dyplomy i atrakcyjne nagrody.

Informacje

Zapraszamy do wzięcia udziału w Bydgoskim Konkursie Origami „Wiosenne inspiracje - kwiaty i zwierzęta w radosnej scenerii, który organizowany jest przez Zespół Szkół nr 32 wraz z Bydgoskim Klubem Origami - ORIZURU.

Organizatorzy Konkursu

Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział. Listę nagrodzonych osób zamieszczamy poniżej. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a opiekunowie podziękowania.

plakat KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.