Wszystkim uczestnikom oraz ich opiekunom bardzo dziękujemy za udział. Listę nagrodzonych osób zamieszczamy poniżej. Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe oraz dyplomy, a opiekunowie podziękowania.

plakat KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

Przedstawiamy wyniki konkursu pięknego czytania dla klas I - III.

Aby uświetnić obchody Międzynarodowego Dnia Mediacji i Tygodnia Mediacji, przypadające w październiku, Ministerstwo Sprawiedliwości zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie na plakat promujący mediację - alternatywny do procesu sądowego sposób rozwiązywania sporów.

Mamy przyjemność poinformować, że Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. “Kosmos oczami dziecka” został rozstrzygnięty. Zainteresowanie nim przerosło nasze najśmielsze oczekiwanie. Wpłynęły do nas 104 prace z 10 szkół w Bydgoszczy i Szubina. Każda praca została przez nas starannie obejrzana.

Zachęcamy do udziału w konkursie „Niebo do wynajęcia”. Zadaniem  uczniów klas 1-3 jest przedstawienie pracy plastycznej w dowolnej technice, w formacie minimum A4, przedstawiającej niebo. Uczniowie klas 4-8 natomiast mają za zadanie wykonać wyjątkową fotografię nieba. Szczegóły dostępne są w załączonym regulaminie konkursu. 

XI Ogólnopolski Konkurs Literacki dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich „LITERACKI SMS – POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW”. W XI Ogólnopolskim Konkursie  Literackim dla uczniów klas 7-8 szkół podstawowych i uczniów szkół średnich „LITERACKI SMS – POEZJA I PROZA NA 160 ZNAKÓW” wzięli udział: Hubert Święczkowski z klasy 8b oraz Agata Holc z klasy 8a. Z  radością informujemy, iż Agata  znalazła się w finale konkursu. 

Nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 61 w Zespole Szkół nr 32  w Bydgoszczy zapraszają uczniów klas I - VIII  do udziału w międzyszkolnym konkursie plastycznym “Kosmos oczami dziecka”.   

Zapraszamy do wzięcia udziału w Bydgoskim Konkursie Origami „Wiosenne inspiracje - kwiaty i zwierzęta w radosnej scenerii, który organizowany jest przez Zespół Szkół nr 32 wraz z Bydgoskim Klubem Origami - ORIZURU.

Organizatorzy Konkursu

Zapraszamy uczniów klas I-VIII do udziału w konkursie plastycznym Pomagaj razem z nami! Szczegóły konkursu znajdują się w regulaminie.

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.