Wydział Edukacji i Sportu informuje o konkursie dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych pod nazwą „Rozszyfruj Bydgoszcz”. Organizatorem konkursu jest Miasto Bydgoszcz.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie 5 zadań konkursowych dotyczących życia i historii Mariana Rejewskiego w kontekście bydgoskim. Zadania konkursowe umieszczone zostaną w mediach społecznościowych Miasta Bydgoszczy oraz w papierowym wydaniu „Bydgoszcz Informuje” w celu promowania wiedzy o postaci tego wybitnego kryptologa.

Biblioteka szkolna i Samorząd Uczniowski serdecznie zapraszają do udziału w konkursie plastycznym promującym czytelnictwo „Czytam, bo…”. Zadaniem uczestników konkursu będzie wykonanie plakatu, który za pomocą grafiki lub haseł będzie promował czytelnictwo i zachęcał do sięgania po książki.

czytam bo

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Miasto Bydgoszcz na zdjęcie lub plakat, zachęcające mieszkańców do głosowania w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.

Wojewódzki Urząd Pracy w Toruniu, po raz kolejny, prowadzi akcję promocyjno-informacyjną skierowaną do uczniów szkół podstawowych. Mamy na celu zachęcenie uczniów do zapoznawania się z informacjami o rynku pracy, zapotrzebowaniu na zawodowy oraz wymaganiach stawianych przez pracodawców wobec przyszłego pracownika. Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów klas siódmych i ósmych klas szkół podstawowych znajdujących się na terenie województwa kujawsko‑pomorskiego.

Zachęcamy do udziału w konkursie grafiki komputerowej "Choinka 2022". Organizatorem konkursu jest MDK nr w Bydgoszczy.

Nauczyciele Zespołu szkół Budowlanych zapraszają do udziału w konkursie  plastycznymrealizowanym w ramach Grantu Oświatowego „Zapobiegać zamiast leczyć. Aktywni wczoraj i dziś.” - spotkania z cyklu „Budowlanka łączy pokolenia”.

Konkurs "Kierunek – Bezpieczeństwo” organizowany jest w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC II” przez Urząd Transportu Kolejowego. Polega na wykonaniu dowolnej pracy plastycznej (rysunek, makieta) pokazującą miasteczko Peronowo lub jego fragment. W konkursie przewidziane są bardzo atrakcyjne nagrody, m.in. profesjonalny plac do zabaw i ćwiczeń wraz z montażem dla szkoły, do której uczęszczają autorzy zwycięskiej pracy, wyświetlenie pracy zespołu jako element wideomappingu podczas wydarzenia edukacyjno-informacyjnego organizowanego przez Urząd Transportu Kolejowego czy wyjazd na 3-dniową zieloną szkołę.

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. Elżbiety Zawackiej w Toruniu i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego do wzięcia udziału w Wojewódzkich Konkursach:

- na grę edukacyjną online,

- na infografikę.

Szkoła Podstawowa nr 30 im. Szarych Szeregow w Bydgoszczy zaprasza na Przegląd multimedialno-literacki: „Poszukiwacze Patronow’ 22  związanych z Patronami Roku 2022.

Wydział Edukacji i Sportu zachęca do wzięcia udziału w konkursie na spot profilaktyczny "Bądź fair - nie hejtuj" dla klas VII i VIII SP oraz I i II szkół ponadpodstawowych, organizowanym przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy. Szczegóły konkursu - tutaj

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.