Konkurs odbywał się w dniach 9 -10 czerwca w bibliotece szkolnej. Wzięli w nim udział uczniowie, którzy wygrali eliminacje w swoich klasach. Wszyscy uczestnicy starannie przygotowali się do konkursu i wspaniale zaprezentowali się przed jury.

Serdecznie dziękujemy za udział w konkursie. Nagrody zostaną wręczone razem ze świadectwami.

plakat KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA 2022

Serdecznie zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Origami Kusudamy - papierowe kule inspirowane barwami narodowymi wybranych państw, organizowanego przez Zespół Szkół nr 32 im. Bohaterów Westerplatte w Bydgoszczy.

KUSUDAMY

PAPIEROWE KULE

INSPIROWANE BARWAMI NARODOWYMI WYBRANYCH PAŃSTW

Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje, skierowany do dzieci i młodzieży, konkurs na plakat. Zadanie konkursowe polega na stworzeniu plakatu promującego mediację i Międzynarodowy Dzień Mediacji 2022. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: tablety graficzne, dyplomy oraz zaproszenia na spotkanie w Ministerstwie Sprawiedliwości.

Prace można przesyłać do dn. 31 maja 2022 r. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 19 września 2022 r.

Ośrodek Rozwoju Edukacji zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w ogólnopolskim konkursie poświęconym rodzinie, pod patronatem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, zatytułowanym Rodzina. Mając siebie – mamy tak wiele.

Informacje o konkursie

Centrum Kultury Katolickiej „Wiatrak” ogłasza konkurs pt. „Palma wielkanocna”. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w naszym konkursie, polegającym na zrobieniu palmy wielkanocnej, który jest wspaniałą okazją do odkrycia swoich talentów i zdolności plastycznych oraz rozwijania wyobraźni!

konkurs biblioteka

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza  uczniów klas 4 do udziału w konkursie ze znajomości komiksu "Kajko i Kokosz. Szkoła latania". Aby wziąć w nim udział należy wykazać się znajomością treści komiksu. Szczegółowe informacje i zapisy w bibliotece szkolnej (do 20 maja br.). Na zwycięzców czekają nagrody książkowe. Koniecznie weź udział w konkursie!

Drodzy uczniowie kl.1-4 zachęcamy Was do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez czasopismo "Świerszczyk". Szczegóły w załącznikach. Prace plastyczne należy przekazać wychowawcom świetlicy do 30.03.2022r.

Partnerzy i linki

 soit logo

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.