Dyrekcja

mgr Beata Mazur

Dyrektor 

 informatyka, matematyka

mgr Anita Kotowska

wicedyrektor

       j. polski, wos

mgr Małgorzata Krawętkowska

wicedyrektor

      ed. przedszkolna

Wsparcie

mgr Małgorzata Rostowska

pedagog

mgr Maria Mańk

wychowawca świetlicy

mgr Zuzanna Wojtalewicz

wychowawca świetlicy

mgr Mariola Wawrzyniak

wychowawca świetlicy

mgr Iwona Knapik 

bibliotekarz

Przedszkole nr 24

mgr Izabela Celewicz-Gniot 

wychowawcy przedszkola

mgr Hanna Ciesielska 

mgr Rita Filipiak 

mgr Anna Mondrzejewska 

mgr Katarzyna Ratkowska

mgr Kamila Włodarczyk

mgr Paulina Straszewska- Mikołajczak 

mgr Agnieszka Rogosz

mgr Dorota Szyrman

mgr Emilia Rabizo- Przewięźlikowska 

Joanna Dojaś

woźne oddziałowe

Danuta Kubińska

Sylwia Kaczmarek

Violetta Ostrowicka

Magdalena Sienkiewicz – Lomber

Monika Jasiecka

Edukacja wczesnoszkolna

mgr Elżbieta Jasińska

1a

mgr Mariola Hoffmann

1b

mgr Kamila Danielewicz

2a

mgr Anna Szot 

2b

mgr Lidia Mokarska

3a

mgr Olga Siemiątkowska

3b

Wychowawcy klas 4- 8

mgr Małgorzata Kłyszejko

4a

historia, wos, technika, wdż

mgr Karolina Arsoba

4b

matematyka, fizyka

mgr Agnieszka Kołodziejska

5a

przyroda, biologia, geografia

mgr Kamila Tomaszewska

5b

historia, wos

mgr Przemysław Nowakowski

5c

j. angielski

mgr Małgorzata Strzelecka 

6a

j. polski, historia

mgr Marzena Długosz

7a

matematyka

mgr Dorota Grobelna

7b

matematyka, geografia

mgr Sylwia Stawikowska

7c

j. angielski, w tym kl.1-3

mgr Sławomir Sobolewski

7d

j. polski

mgr Kamila Koczorowska

8a

przyroda, biologia, chemia

mgr Aleksandra Majer- Kukawka

8b

j. angielski

mgr Ilona Husar

8c

muzyka, informatyka

Pozostali nauczyciele

mgr Tomasz Jabłoński

wychowanie fizyczne

mgr Patryk Krykant

wychowanie fizyczne

mgr Adrian Kwiatkowski 

wychowanie fizyczne

Lic. Marta Gruszko

j. niemiecki

mgr Liliana Gaul

religia

mgr Dominika Gniadek

religia

Ks.mgr Robert Szczepański

religia 

mgr Małgorzata Kacprzak

fizyka

mgr Bożena Robaczewska

j. polski

mgr Miłosława Kinalska

matematyka, technika, n.wspom.

mgr Anna Wójtowicz

plastyka, edb, wdż

Administracja i obsługa

Anna Półtorak- Kleman

sekretariat

Barbara Paliwoda

księgowość

Marzena Iwińska

intendent

Anna Kasprzak

pracownicy kuchni

Mariusz Kowalski

Danuta Kopta

Lidia Przybylak

Janusz Kaźmierczak

rzemieślnicy/woźni

Dariusz Lewandowski

Małgorzata Iwińska

obsługa

Dorota Bączkowska

Justyna Lewandowska

Agnieszka Szatkowska

Małgorzata Pawłowska

Agnieszka Jabłońska

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.