W dniu 23 maja świetliczaki włączyły się w akcję Szkolnego Klubu Wolontariatu wspierając uczniów podczas egzaminu. Przygotowywały z wychowawcami gazetkę i wręczały wspierające cytaty. 

21 lutego na całym świecie obchodzony jest Dzień Języka Ojczystego. W naszej świetlicy cieszył się dużą popularnością. Dzięki naszym nauczycielom bawiliśmy  się słowami, tworzyliśmy nowe wyrazy, węże wyrazowe, układaliśmy zdania. Dużo radości dostarczyły nam gry edukacyjne na tablicy interaktywnej.
Popatrzcie sami:)

Dzień dziecka w świetlicy na wesoło i tanecznie

W czasie oczekiwania na ferie zimowe, rozmawialiśmy w świetlicy m.in o zasadach bezpieczeństwa w czasie pobytu, zabaw na świeżym powietrzu. Przedstawiamy również prezentację, która zawiera treści naszej rozmowy. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji

Nastał okres wiosny, a wraz z nim nastąpiły zmiany w świetlicowej aurze. Nie zapomnieliśmy także o Świętach Wielkanocnych. Za sprawą dzieci świetlica nabrała wiosennych oraz świątecznych akcentów, dzięki licznym pracom w ich wykonaniu. Zamieszczamy je w tym miejscu i zapraszamy do ich obejrzenia. 

W oczekiwaniu na mroźną, białą zimę powstały w świetlicy liczne prace plastyczne przygotowane przez dzieci. Zachęcamy do ich obejrzenia.

Z okazji Tygodnia Mózgu, dzieci miały możliwość rozwiązywania rozmaitych zadań na myślenie, brały udział w różnych grach ale także ćwiczeniach relaksacyjnych, które korzystnie wpływają na ludzki mózg. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego okresu.

Za nami tydzień profilaktyki, był to czas, w którym omówione zostały zagadnienia z zakresu zdrowia, tolerancji, uzależnień oraz hobby. Dzieci w świetlicy rozwiązywały liczne zadania, brały udział w wielorakich pogadankach, a także tworzyły prace plastyczne w postaci plakatów czy rysunków. Prezentujemy galerię zdjęć, która przedstawia wspomniany okres.

Zachęcamy do obejrzenia prezentacji.

Przekraczając próg świetlicy, z pewnością nikt nie może mieć wątpliwości, jakiej porze roku poświęcono szczególną uwagę. Mowa rzecz jasna o złocistej jesieni, którą z entuzjamem przywitali nasi Świetliczakowie. Uczynili to tworząc rozmaite prace plastyczne, które z przyjemnością mamy szansę zaprezentować. "Przyrodę ogarnia jesień i jesiennie robi się we mnie i wokół mnie"- Johann Wolfgang.

Partnerzy i linki

 soit logo

Logo sto dyskryminacji

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.