Informujemy, że w miesiącu grudniu w związku z powstałymi nadpłatami związanymi z nauką zdalną, nie będzie pobierana opłata za obiady szkolne.Z obiadów mogą korzystać te dzieci, które były zapisane i dokonały opłaty w listopadzie.

W tytule przelewu proszę o podanie imienia i  nazwiska dziecka oraz klasy.

Prosimy o wpłacanie należnej, ODLICZONEJ kwoty -bez zaokrąglania do pełnych złotych.

Dziecko, którego rodzic nie wpłaci wymaganej kwoty w terminie, będzie mogło korzystać z obiadów od dnia następnego po dokonanej wpłacie.

W przypadku płatności za obiady w wybrane dni tygodnia należy taką informację zgłosić telefonicznie (885 905 352) lub podać ją w tytule przelewu, pomniejszając jednocześnie ogólną kwotę. Informację należy podawać każdorazowo.

Rodzice, których dzieci uczęszczały na obiady w minionym roku szkolnym proszeni są o uwzględnienie zgłoszonych wcześniej nieobecności.

Informacje o odpisach można uzyskać pod nr telefonu: 885 905 352

Nieobecność ucznia na obiedzie należy zgłaszać osobiście lub telefonicznie : w dniu odpisu do godz. 8.45, w każdym następnym dniu do godz. 14.30.

Jeśli rodzic nie zgłosi nieobecności dziecka, odpis nie będzie uwzględniony.

Wszelkich informacji dotyczących obiadów szkolnych udziela:

Marzena Iwińska

885 905 352