II dzień Tygodnia Profilaktyki to tolerancja - pojęcie, które powinno być blisko każdemu z nas. Dzieci z klasy 4 podczas zajęć "Spójrz Inaczej" doskonale rozumieją co się kryje pod hasłem tolerancja i przygotowały na ten temat piękny plakat.

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza do wypożyczania książek, które uczą zrozumienia i empatii.

Prezentowane pozycje to książki niezwykłe - pokazują na czym polega tolerancja, solidarność, szczerość oraz empatia i jakie mają znaczenie w życiu każdego człowieka. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji

Uczniowie klasy 8a na lekcjach informatyki tworzyli chmurę wyrazową:

Wiktor Olszczyński Chmura wyrazowaSzymon Kowalewski Chmura wyrazowaWeronika Janecka Chmura wyrazowaKlaudia Kowalczuk Chmura wyrazowaPaulina Tokarz Chmura wyrazowaKajetan Roszczyniała Chmura wyrazowa

oraz ulotki graficzne

Szymon Kowalewski Ulotka TolerancjaMarta Ulatowska Ulotka Tolerancja

Adrianna Hryniewicka Ulotka Tolerancja

Celina Pączka Ulotka Tolerancja

Na lekcjach muzyki wysłuchaliśmy piosenek Rafała Pawelca - "Tolerancja" oraz Majki Jeżowskiej "Wszyskie dzieci nasze są".

316475099 3483342305326911 6335006078127757297 n1