17 grudnia Szkolny Klub Wolontariatu zaprasza uczniów i pracowników naszej szkoły na przerwach o 11.30 i 12.25 na hol pierwszego piętra. Każdy chętny będzie miał możliwość zapisania życzeń świątecznych dla konkretnych osób i zawieszenia ich na szkolnej choince w specjalnie przygotowanym punkcie z szablonami.

Ze względu na zaplanowane od 20 grudnia nauczanie zdalne, będzie to ostatnia szansa na przekazanie sobie dobrego słowa przed zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Serdecznie zapraszamy by wykorzystać tę możliwość!

Pamiętamy również o naszych emerytach,  którzy za sprawą wolontariuszy SKW i uczestników konkursu "Moja Kartka Bożonarodzeniowa"  otrzymają  miłą niespodziankę - własnoręcznie wykonane kartki świąteczne.

christmas holiday g96858be7c 1920