Na przestrzeni ostatnich lat pojawiły się nowe zagrożenia dla zdrowia publicznego, tzw. elektroniczne papierosy (e-papierosy). Są one postrzegane jako mniej szkodliwe, dlatego młodym ludziom wydają się szczególnie atrakcyjne.

Prosimy o zapoznanie się z zakresem ubezpieczenia na nowy rok szkolny.

Zakres ubezpieczenia

W załączniku umieszczona jest karta zgłoszenia

pdfKarta.pdf

Procedury postępowania oraz wykaz instytucji.

STOWARZYSZENIE „ALWERNIA” zaprasza do udziału w programie psycho-edukacyjnym „Pierwszy krok ku pełni życia”

W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych / ponadpodstawowych i klas gimnazjalnych:

Nasza szkoła, to nie tylko siedzenie w ławkach. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych uczniów.

Co czwarty Polak myśli, że  czad można rozpoznać po zapachu lub dymie...

Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w styczniu 2019 r. na warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP)

Każdy absolwent szkoły podstawowej i gimnazjum będzie miał miejsce w szkole od 1 września 2019 r.

Emic kolor i wojewoda