Zostań przyjacielem książki – takie hasło przyświecało uroczystości pasowania na czytelnika biblioteki szkolnej klas 1a i 1b. Zanim jednak uczniowie złożyli przyrzeczenie, odgadywali bajkowe zagadki, które sprawdzały ich znajomość bajek i baśni. Przypomniano też o poszanowaniu książki i zasadach korzystania z biblioteki szkolnej.

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza dzieci z klas drugich i trzecich na konkurs ze znajomości wierszy Jana Brzechwy pt. Kto to? Co to?. Konkurs odbędzie się 29 października 2019 roku o godzinie 13.25 w bibliotece szkolnej.

Biblioteka szkolna zaprasza dzieci z klas 1-3 na konkurs literacki pt. ”W zaczarowanym świecie Juliana Tuwima, który odbędzie się 17.03 na dużej przerwie o godzinie 13.25.

13 grudnia odbył się Quiz bożonarodzeniowy, który miał na celu sprawdzenie poziomu wiedzy na temat Świąt Bożego Narodzenia. Brali w nim udział uczniowie z klas szóstych i siódmych.

Biblioteka szkolna zaprasza klasy 1 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt.”By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą” - termin oddania prac do 29 listopada.

W listopadzie zorganizowany został przez bibliotekę szkolną konkurs plastyczny dla klas pierwszych pod tytułem „By czytać się chciało, zakładkę zrób wspaniałą”.

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów klas 6 do udziału w V edycji Maratonu Frazeologicznego, który odbędzie się w dniach od 11.11 do 15.11, na każdej pierwszej dużej przerwie,w sali 210.

W dniach 19.11.2018 do 23.11.2018 odbyła się 4 edycja Maratonu Frazeologicznego dla szóstoklasistów.

Biblioteka szkolna serdecznie zaprasza uczniów klas 4 – 5 na kolorowy konkurs frazeologiczny, który odbędzie się we wtorek 5 listopada na pierwszej dużej przerwie obiadowej ( 12.20 – 12.40) w bibliotece szkolnej.

W październiku w ramach obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych klasy drugie uczestniczyły w Szkolnej Grze Literackiej.

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.