12 maja w naszej szkole odbyła się I edycja konkursu, a właściwie turnieju lingwistycznego JANUS. Konkurs poświęcony był w całości zagadnieniom z języka angielskiego i obejmował 4 etapy. W turnieju udział brało 6 szkół podstawowych z Bydgoszczy.

11 maja po raz ósmy w naszej szkole odbył się matematyczny turniej rodzinny - Licz na Rodzinę, w którym rywalizowały drużyny złożone z ucznia i członka rodziny. Do rywalizacji stanęły 22 pary, ale tylko jedna z nich rozwiązała wszystkie zadania prawidłowo.

To już po raz ósmy, 28 marca,  został zorganizowany w naszej szkole wieczór poezji. Tym razem różnił się on od dotychczasowych. Przede wszystkim nie odbył się jesienią, a na wiosnę. Nie było więc tajemniczego półmroku, świateł „na scenie”, płomyków świec, obrazów, zdjęć i filmików prezentowanych na ekranie.

W niedzielę, 20 listopada, odbyły się uroczystości upamiętniające 60. rocznicę "Bydgoskiego Listopada 1956", czyli zniszczenia zagłuszarki na Wzgórzu Dąbrowskiego.

W piątek 27 listopada gościliśmy w szkole Panią doktor onkologii, która zapoznała uczniów klas piątych i szóstych ze sposobami zapobiegania nowotworom. Dowiedzieliśmy się, że można zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory stosując przede wszystkim odpowiednią dietę, zgodną z piramidą żywienia.

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.