12 maja w naszej szkole odbyła się I edycja konkursu, a właściwie turnieju lingwistycznego JANUS. Konkurs poświęcony był w całości zagadnieniom z języka angielskiego i obejmował 4 etapy. W turnieju udział brało 6 szkół podstawowych z Bydgoszczy.

11 maja po raz ósmy w naszej szkole odbył się matematyczny turniej rodzinny - Licz na Rodzinę, w którym rywalizowały drużyny złożone z ucznia i członka rodziny. Do rywalizacji stanęły 22 pary, ale tylko jedna z nich rozwiązała wszystkie zadania prawidłowo.

To już po raz ósmy, 28 marca,  został zorganizowany w naszej szkole wieczór poezji. Tym razem różnił się on od dotychczasowych. Przede wszystkim nie odbył się jesienią, a na wiosnę. Nie było więc tajemniczego półmroku, świateł „na scenie”, płomyków świec, obrazów, zdjęć i filmików prezentowanych na ekranie.

W niedzielę, 20 listopada, odbyły się uroczystości upamiętniające 60. rocznicę "Bydgoskiego Listopada 1956", czyli zniszczenia zagłuszarki na Wzgórzu Dąbrowskiego.

W piątek 27 listopada gościliśmy w szkole Panią doktor onkologii, która zapoznała uczniów klas piątych i szóstych ze sposobami zapobiegania nowotworom. Dowiedzieliśmy się, że można zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwory stosując przede wszystkim odpowiednią dietę, zgodną z piramidą żywienia.

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.