Uczniowie klas 1-3 uczęszczający do świetlicy wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym "Polskie stroje ludowe" organizowanym przez SP nr 47 w Bydgoszczy.

Dzieci ze świetlicy / z klas 3b,3e/ wzięły udział w kolejnym spotkaniu z filmem w ramach Małej Akademii Filmowej Multikina.Tym razem była to filmowa podróż do pięknej,słonecznej Oceanii.Przed projekcją filmu pt"Vaina-skarb oceanu" dzieci miały okazję porozmawiać z p.psycholog na temat"Mity,legendy i opowieści rodzinne-czego można się z nich nauczyć. "Dowiedziały się,że prastare mity i legendy to prawdziwy skarbiec inspiracji,wiedzy i wielkiej mocy.

Zapraszamy do uczestnictwa w konkursie dzieci zapisane do świetlicy szkolnej
Pracę plastyczną należy wykonać dowolną techniką w formacie A4.
Tematem pracy ma być zwierzę dzikie, domowe lub gatunki ginące.

pdfregulamin konkursu.pdf

Laureaci konkursu orgaznizowanego przez świetlicę szkolną.

Dzisiaj w świetlicy szkolnej odbyło się rozstrzygniecie konkursu za samodzielnie wykonane palemki.  Tym razem było dwóch zwyciezców czyli dwie osoby zajęły 1 miejsca: Nataniel Szymański z kl. 1a oraz Julia Grochowiecka z kl. 3b. Wyróżniona została rownież Bianka Rogaszewska z kl.3d. Gratulujemy!

Przegląd Świetlicowych Zespołów Teatralnych, w którym brała udział reprezentacja naszej świetlicy, dzieci z klasy 3a, dostarczył wielu wrażeń. Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności teatralne na scenie Kina Adria.

Nagrodzeni laureaci zostali wybrani przez kolegów i koleżanki ze świetlicy, którzy przez kilka dni anonimowo oddawali głosy na najlepszy ich zdaniem obrazek. Pozostali uczestnicy konkursu otrzymali słodycze za to ze wzięli w nim udział.

15  uczniów z klasy 2a i 2d objętych opieką świetlicy uczestniczyło w projekcie "Umiem pływać" realizowanym w województwie kujawsko-pomorskim. Zajęcia odbywały się na basenie "czwórka" przez okres 3 miesięcy. Na zakończenie każde  dziecko otrzymało pamiątkowy certyfikat ukończenia nauki pływania, czepek oraz ulotkę dotyczącą bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez świetlicę szkolną.

Dzieci ze świetlicy szkolnej włączyły się w akcję charytatywną "W darze serca dzieci-dzieciom". W tym celu zorganizowały kiermasz, z którego zebrane fundusze zostały przeznaczone na wsparcie wyjazdu rehabilitacyjnego dla dzieci z chorobą nowotworową. Akcja ta organizowana jest przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci.

Emic kolor i wojewoda