Gracjan Materek, uczeń klasy 8c, zajął II miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorów Karate Kyokushin rozgrywanych w ramach Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Jakub Ziółkowski z kl. 8a po trzech etapach konkursu uzyskał tytuł finalisty Konkursu Przedmiotowego z historii organizowanego przez Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty.

Po raz kolejny  uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursach zorganizowanych w ramach obchodów rocznicy urodzin króla Kazimierza Wielkiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 w Bydgoszczy.

Gracjan Materek, uczeń klasy 7c, zajął I miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego Kyokushin Karate – konkurencja kumite chłopców 13-14 lat.

Uczniowie naszej szkoły zajęli czołowe miejsca w XI edycji MIEJSKIEGO PRZEGLĄDU TWÓRCZOŚCI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻY "IDĘ W BITY"

W grudniu 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs, którego organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni, a współorganizatorem Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie.

Miło nam poinformować,iż APOLONIA KASPROWICZ, uczennica klasy 6b, została laureatką XXXV Międzynarodowego Konkursu Literackiego Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w kategorii proza.

Gracjan Materek, uczeń klasy 7c, zajął II miejsce w XIV Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18 ShinKyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Pierwsza edycja konkursu zgromadziła blisko 2000 prac plastycznych i literackich, spośród których Jury wybrało Zwycięzców Honorowych i Zwycięzców Wyróżnionych.

Uczeń Mateusz Grabowski z klasy 4c zdobył wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej "Choinka 2018".

Emic kolor i wojewoda