W grudniu 2018 r. został rozstrzygnięty konkurs, którego organizatorem był Zespół Placówek Oświatowych w Jaworzni, a współorganizatorem Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie.

Praca plastyczna Kariny Maćkowiak, uczennicy klasy 8a została wyróżniona w Wojewódzkim Konkursie Literacko- Plastycznym "Wielcy Polacy dla Niepodległości".

Gracjan Materek, uczeń klasy 7c, zajął II miejsce w XIV Mistrzostwach Polski Juniorów do lat 18 ShinKyokushin Polskiej Federacji Kyokushin Karate.

Komenda Miejska w Bydgoszczy, Leśny Park Kultury i Wypoczynku oraz Straż Miejska w ramach akcji Akademia Bezpieczeństwa zorganizowali konkurs plastyczny na temat:

Uczeń Mateusz Grabowski z klasy 4c zdobył wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej "Choinka 2018".

W dniu 10.10.2018 odbył się międzyszkolny konkurs ekologiczny dla uczniów klas IV

Kinga Wardacka wspólnie z formacja Baila Girls ze Studia Tańca Bailamos została mistrzynią świata podczas turnieju w czeskim Libercu.

Klasy 1a i 1b wzięły udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Niesamowity świat higieny jamy ustnej” w ramach realizacji programu edukacji stomatologicznej Instytutu Blend – a med. Oral – B i ... znalazły się w gronie laureatów tego konkursu.

Uczennica naszej szkoły, Paulina Resmer z klasy 8a, została laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Moja Niepodległa za 20 lat”. Konkurs został zorganizowany z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

W ramach projektu ,,Bajkowa Bydgoszcz” zorganizowanego pod patronatem Prezydenta Miasta Pana Rafała Bruskiego odbył się konkurs plastyczny, w którym wzięła udział nasza szkoła. Wyróżnione prace uczniów stworzyły niezapomnianą, kolorową, pełną pomysłów galerię, podczas imprezy plenerowej ,,Bajkowa Bydgoszcz”.