Spotkanie świąteczne

Boże Narodzenie, pożegnanie Starego i powitanie Nowego Roku to szczególne dni, które chcielibyśmy świętować właśnie z Wami. To jedyna taka okazja w roku, żeby się spotkać w takim gronie. W związku z tym proponujemy, by wspólnie delektować się świątecznymi specjałami wsłuchując się w koncert kolęd dnia 1 grudnia 2023r od godz. 18.00 w restauracji „Co” przy ulicy Hetmańskiej 38.

Spotkanie zostanie dofinansowane ze środków ZFŚS, jeśli zaistnieje konieczność dopłaty, zostaną Państwo o tym powiadomieni (wysokość uzależniona będzie od ostatecznej liczby osób uczestniczących w spotkaniu).

Konieczność potwierdzenia rezerwacji, w tym podanie orientacyjnej liczby uczestników powoduje, że prosimy o wstępną deklarację udziału w spotkaniu do piątku 24.11.2023r. (w księgowości  lub pod numerem telefonu 885905352).

Wniosek na ZFŚS

pdfwniosek.pdf