W okresie 17– 28.05.2021r., z wyłączeniem dni przeznaczonych na przeprowadzenie egzaminu ósmoklasisty (25-27.05.2021r.) w Szkole Podstawowej nr 61 w Bydgoszczy wprowadza się hybrydowy tryb nauczania w klasach 4– 8, zgodnie z opracowanym harmonogramem:

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, aby włączyli się w projekt ekologiczno – charytatywny "Zbieram to w szkole”. Jest to zbiórka, która ma nazwę "Pomoc bez pieniędzy”. Przyłącz się i Ty do zbiórki
"Zbieram to w szkole”

"Szkoła z Gigantami" to cykl webinarów na kanale YouTube, prowadzony przez najlepszych trenerów programowania i matematyki. Akcja startuje 10 maja i potrwa do 21 maja.  W ramach "Szkoły z Gigantami" uczestnicy mogą wziąć udział w czterech tematycznych webinarach z nauki programowania oraz w dwóch z matematyki, dotyczących testu ósmoklasisty i egzaminu maturalnego.

Miasto Bydgoszcz ogłasza konkurs na krótki filmik lub plakat promujący, zbliżające się wielkimi krokami, zgłaszanie projektów w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim.  Dla najlepszych nagrody: tablet, smartwatch oraz głośnik bezprzewodowy! 

Na pomysły bydgoszczan na plakat lub film zachęcające do zgłaszania projektów osiedlowych, ponadosiedlowych i małych projektów społecznych czekamy do 19 maja.

Za nami koniec tegorocznej edycji konkursu InstaLogik, ale nie koniec zabawy z programowaniem. Dla wszystkich, którzy mają niedosyt rozrywek intelektualnych, przygotowaliśmy Wiosenne Wyzwanie InstaLogika.

Wiosenne Wyzwanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, łącznie z dorosłymi, i stanowi świetne przygotowanie do konkursów matematycznych i informatycznych. Można pracować samodzielnie, w grupie, z rodzicem, rodzeństwem.. Co więcej - jest pomyślane tak, aby zarówno początkujący mógł odnieść pierwsze sukcesy, jak i najlepsi poczuli dreszczyk emocji. Zaangażowanie czasowe zależnie od chęci - od pojedynczej godziny do wielu dni i rozmyślań o każdej instrukcji. 

W związku z powrotem dzieci klas 1-3 do szkół informujemy, że dzieci będą mogły korzystać z obiadów w stołówce szkolnej w tych dniach, w których będą obecne w szkole. Rozliczenia kosztów dokonamy w miesiącu maju.

Informacje pod nr telefonu:

Marzena Iwińska

885 905 352

 

 

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich obchodzony jest w celu promocji czytelnictwa, edytorstwa i ochrony własności intelektualnej za pomocą praw autorskich. Święto narodziło się w Katalonii, a jego data 23 kwietnia jest symboliczna dla literatury światowej. W ten dzień zmarli wybitni poeci Miguel de Cervantes, William Szekspir oraz Inca Garcilaso de la Vega.

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekruracyjnym. Lista przyjętych do jednostki do obwodu i spoza obwodu.

W związku z rozpoczęciem Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 Biuro Promocji Miasta UMB zachęca do  samospisu przez internet. Jest to najdogodniejsza forma spisu, a co najważniejsze - najbezpieczniejsza w obecnych warunkach epidemicznych.

W kwietniu 2021 r. Miejski Program Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy” zaprasza:

na kolejne warsztaty dla rodziców z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” (online) pn. „Pozytywna komunikacja” oraz na warsztaty dla uczniów organizowane w Pałacu Młodzieży:

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.