W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych / ponadpodstawowych i klas gimnazjalnych:

 

  1. Inkubator czytelnika, czyli młodzi wobec języka (języków) literatury
  2. DNA Artysty. Spotkania miłośników architektury i sztuki oraz uczestników Olimpiady Artystycznej
  3. Eksperymentalna podróż w tajemniczy świat chemii
  4. Międzyszkolne Koło Matematyczne

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się w załącznikach. Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 28 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.00 i mieści się w budynku Gimnazjum nr 16, przy ul. Bohaterów Kragujewca 10, sala 6).

pdfDNA artysty.pdf

pdfeksperymentalna podróż w tajemniczy świat chemii.pdf

pdfformularz zgłoszeniowy dla ucznia granty2019.pdf

pdfinkubator czytelnika.pdf

pdfmiędzyszkolne koło matematyczne.pdf

docformularz zgłoszeniowy dla ucznia granty.doc

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.