W ramach wspierania uczniów zdolnych w okresie od kwietnia do grudnia 2019 r. realizowane będą następujące projekty skierowane do zdolnych uczniów szkół ponadgimnazjalnych / ponadpodstawowych i klas gimnazjalnych:

1. Inkubator czytelnika, czyli młodzi wobec języka (języków) literatury
  2. DNA Artysty. Spotkania miłośników architektury i sztuki oraz uczestników Olimpiady Artystycznej
  3. Eksperymentalna podróż w tajemniczy świat chemii
  4. Międzyszkolne Koło Matematyczne

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się w załącznikach. Chętni uczniowie proszeni są o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego oraz złożenie go w sekretariacie Pałacu Młodzieży do dnia 28 marca br. (sekretariat czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-19.00 i mieści się w budynku Gimnazjum nr 16, przy ul. Bohaterów Kragujewca 10, sala 6).

pdfDNA artysty.pdf

pdfeksperymentalna podróż w tajemniczy świat chemii.pdf

pdfformularz zgłoszeniowy dla ucznia granty2019.pdf

pdfinkubator czytelnika.pdf