Pomóżmy dzieciom KREDKI DLA AFRYKI”

Zbieramy kredki, farby, pisaki, ołówki, bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, gumki do mazania, linijki, ekierki, pędzelki itp. dla Fundacji Asante.

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu „Niewiele Ci mogę dać…” I semestr rok szkolny 2019/2020

We wrześniu 2019 r powstał Szkolny Klub Wolontariatu „Niewiele Ci mogę dać…”.

Szlachetna Paczka 2019” w naszej szkole

Serdecznie zapraszamy Uczniów, ich Rodziców i Nauczycieli do udziału w akcji „Szlachetna Paczka”.

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

SZLACHETNA PACZKA” to akcja pomnażania dobra. Dobro rodzi i pomnaża dobro. Podsumowanie.

6 grudnia 2019 w ramach akcji „Szlachetna Paczka” spakowaliśmy zebrane dary dla pani Natalii i pana Mariusza, ponieważ tę rodzinę wybraliśmy z internetowej bazy i objęliśmy pomocą.

Wysyłamy Świąteczne Kartki Dobroczynne

„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień