Podsumowanie zadania on-line dla wolontariuszy

Podsumowujemy zadanie on- line , które otrzymali uczniowie. Polegało ono na zaprojektowaniu znaku graficznego Szkolnego Klubu Wolontariatu.

Zadanie on-line Szkolnego Klubu Wolontariatu

Zachęcamy do wykonania projektu: logo lub znaku graficznego, który będzie poświęcony tematyce wolontariatu, np. idee, jakie za sobą niesie, przykłady działań wolontariackich.

Pomóżmy dzieciom KREDKI DLA AFRYKI”

Zbieramy kredki, farby, pisaki, ołówki, bloki rysunkowe, zeszyty, długopisy, gumki do mazania, linijki, ekierki, pędzelki itp. dla Fundacji Asante.

Nasze szkolne Pole Nadziei

Na początku października uczniowie klasy 6c, 7a, 8a, 8b i 8c, ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, posadzili ponad sto cebulek kwiatowych, w tym żonkili (symbolu zwycięstwa miłości nad śmiercią oraz wrażliwości i solidarności z osobami cierpiącymi), na klombie przy szkole.

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Klubu Wolontariatu „Niewiele Ci mogę dać…” I semestr rok szkolny 2019/2020

We wrześniu 2019 r powstał Szkolny Klub Wolontariatu „Niewiele Ci mogę dać…”.