Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IV edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „ Serce Kapsuły Czasu”, którego organizatorem była Fundacja TworzyMY Kraków.

Bardzo nas cieszy sukces ósmoklasistów: Apolonii Kasprowicz i Huberta Święczkowskiego, którzy otrzymali tytuł Laureata Wyróżnionego oraz uzyskali srebrny certyfikat, potwierdzający złożenie pracy literackiej w formie elektronicznej w Kapsule Czasu - rzeźbie architektonicznej, której zawartość zostanie udostępniona przyszłym pokoleniom za 10, 25, 50, 75 i 100 lat.

Zadaniem uczestników konkursu było zinterpretowanie tematu: „Świat za 100 lat – jak to sobie wyobrażasz? ” i zredagowanie twórczej wypowiedzi. Pola i Hubert wykazali się pomysłowością i wyobraźnią.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy sukcesów w kolejnych konkursach literackich!

pdfcertyfikat instytucje sp 61.pdf

pdfcertyfikat srebrny A. Kasprowicz.pdf