Pierwsza edycja konkursu zgromadziła blisko 2000 prac plastycznych i literackich, spośród których Jury wybrało Zwycięzców Honorowych i Zwycięzców Wyróżnionych.

Uczniowie naszej szkoły znaleźli się w gronie zwycięzców:

Karolina Ciesielska (klasa 6a) i Apolonia Kasprowicz (klasa 6b) zostały Zwycięzcami Honorowymi (laureatkami certyfikatów złotych) I edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „Serce Kapsuły Czasu”. Ich prace literackie, przedstawiające wyobrażenia świata przyszłości, w oryginale zostaną zamknięte w Kapsule Czasu na sto lat.

Hubert Święczkowski (klasa 6b) został Zwycięzcą Wyróżnionym (laureat certyfikatu srebrnego) I edycji ogólnopolskiego konkursu literackiego „Serce Kapsuły Czasu”. Jego opowiadanie, obrazujące wizję życia w rodzinnym mieście, w formie cyfrowej zostanie również zamknięte we wnętrzu rzeźby architektonicznej (Kapsule Czasu) w Krakowie.

Planowane są otwarcia Serca Kapsuły Czasu za kolejne 10, 25, 50, 75 i 100 lat.

Karolinie, Apolonii i Hubertowi serdecznie gratulujemy. Życzymy dalszych sukcesów literackich.

20190328 164423 20190328 164444 20190328 164459

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.