Już po raz czwarty w naszej szkole został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Historyczny „Kontynenty”, skierowany do uczniów klas 6 bydgoskich szkół podstawowych.

Konkurs drużynowy przeprowadzony w formie multimedialnej  był okazją dla uczniów do zaprezentowania szerokiej wiedzy międzyprzedmiotowej. W tym roku w konkursie wzięły udział  następujące szkoły: SP nr 4, SP nr 26, SP nr 18 i SP nr 61.

Naszą szkołę reprezentowali: Pola Kasprowicz i Julia Skórcz (drużyna przyrodnicza) oraz Szymon Dobrowolski i Rudolf Marchlewski (drużyna historyczna). Poziom wiedzy uczestników niejednokrotnie zaskakiwał, a rywalizacja do ostatniego pytania, które było pytaniem obstawianym za dowolną ilość punktów,  była bardzo zacięta. Dzięki ogromnej wiedzy i odważnym decyzjom drużyna SP nr 61 wygrała konkurs „Kontynenty”. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.