Już po raz czwarty w naszej szkole został zorganizowany Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczo – Historyczny „Kontynenty”, skierowany do uczniów klas 6 bydgoskich szkół podstawowych.

Konkurs drużynowy przeprowadzony w formie multimedialnej  był okazją dla uczniów do zaprezentowania szerokiej wiedzy międzyprzedmiotowej. W tym roku w konkursie wzięły udział  następujące szkoły: SP nr 4, SP nr 26, SP nr 18 i SP nr 61.

Naszą szkołę reprezentowali: Pola Kasprowicz i Julia Skórcz (drużyna przyrodnicza) oraz Szymon Dobrowolski i Rudolf Marchlewski (drużyna historyczna). Poziom wiedzy uczestników niejednokrotnie zaskakiwał, a rywalizacja do ostatniego pytania, które było pytaniem obstawianym za dowolną ilość punktów,  była bardzo zacięta. Dzięki ogromnej wiedzy i odważnym decyzjom drużyna SP nr 61 wygrała konkurs „Kontynenty”. Uczestnikom serdecznie gratulujemy!

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.