W niedzielę, 20 listopada, odbyły się uroczystości upamiętniające 60. rocznicę "Bydgoskiego Listopada 1956", czyli zniszczenia zagłuszarki na Wzgórzu Dąbrowskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie pocztu sztandarowego w składzie: Julia Rzepka z kl. 6a, Martyna Kowalewska z kl 6c, Szymon Walkiewicz z kl. 6b, którzy wzięli udział we mszy św. w intencji uczestników tamtych wydarzeń, a następnie w przemarszu na Skwer 18 listopada 1956 r. na Wzgórzu Dąbrowskiego, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości z udziałem władz miasta.

Bardzo dziękujemy uczniom za wzorową postawę i godne reprezentowanie szkoły.

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.