Od 1 czerwca rozpoczyna się pierwszy nabór dzieci do świetlicy na nowy rok szkolny 2023/24. Lista przyjętych dzieci będzie udostępniona na stronie szkoły do 23 czerwca. Nabór uzupełniający odbędzie się we wrześniu.

UWAGA!

Do świetlicy szkolnej przyjmowane są dzieci z klas I-III na podstawie ustaleń szkolnej komisji rekrutacyjnej. W pierwszej kolejności do świetlicy przyjmowane będą dzieci,  których oboje rodzice/opiekunowie są zatrudnieni na umowę o pracę (podpisane oświadczenia przez obojga rodziców) oraz pracującego rodzica samotnie wychowującego dziecko/dzieci.

O przyjęciu dziecka do świetlicy (w przypadku zbyt wielu uczniów spełniających kryteria z punktu 3) będzie decydować kolejność zgłoszeń do wyczerpania miejsc.

Karty zgłoszenia w języku polskim i ukraińskim są dostępne na stronie internetowej szkoły www.zs32.bydgoszcz.pl w zakładce: DLA RODZICÓW–> DOKUMENTY.

Wypełnioną kartę zgłoszenia dziecka do świetlicy należy złożyć w sekretariacie szkoły.