Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza na bezpłatne warsztaty skierowane do rodziców ucznia zdolnego z cyklu „Niezwykły umysł a funkcjonowanie w rodzinie” pn.:„Depresja wśród dzieci i młodzieży – rozpoznać, zrozumieć i pomóc.” Spotkanie odbędzie się  28 października 2023r. (sobota) o godz. 10:00 - 11.30 w sali konferencyjnej Pałacu Młodzieży (s.115).

Celem warsztatów jest poszerzenie wiedzy na temat choroby. Depresja jako choroba. Rozpoznanie. Leczenie. Formy wsparcia i pomocy profesjonalnej.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach Miejskiego Programu Wspierania Ucznia Zdolnego „Zdolni znad Brdy”, a poprowadzi je psycholog Greta Haraś (na co dzień pracuje w Pałacu Młodzieży oraz w Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego, gdzie zajmuje się diagnozą oraz terapią dzieci i młodzieży, prowadzi Treningi Umiejętności Społecznych, wspiera seniorów prowadząc zajęcia psychoedukacyjne).

Zgłaszając się proszę o podanie następujących danych:
- imię i nazwisko rodzica/opiekuna,
- nazwa placówki, do której uczęszcza dziecko,
- mail.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zgłoszeń należy dokonywać do 25 października 2023r. u koordynatora programu „Zdolni znad Brdy” – Małgorzaty Maćkowiak: e-mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl lub tel. 52 321 00 81 wew. 310.

Koordynator Programu „Zdolni znad Brdy”
mail: m.mackowiak@palac.bydgoszcz.pl
tel. 52 321 00 81 wew. 310