Profilaktyka w szkole

Zachęcam Was do udziału w aktywnościach związanych z szeroko pojętą profilaktyką. W czasie tygodnia profilaktyki w naszej szkole pokazaliście jak pięknie działacie i tworzycie w myśl ważnych spraw. Dlatego wiem, że i tym razem mogę na Was liczyć. Nauczanie zdalne trwa, więc nie możemy spotkać się w szkole. A zatem chętnych proszę o wysyłania prac na mój adres mailowy.

Wybierzcie sobie jeden z obszarów, w którym chcielibyście się zaprezentować.

1. Tworzenie gry planszowej (można w parze z kolegą lub koleżanką) - gra wykonana w dowolnej formie wraz z załączoną instrukcją obsługi i wiekiem dla którego jest przeznaczona

2. Praca plastyczna - plakat nt. zatracenia się w sieci czyli zagrożenia Internetu (hejt, cyberprzemoc)

3. Zdjęcie - wykonanie fotografii tego, co Wam się nie podoba w naszej codzienności, co jest wynikiem szkodliwej działalności człowieka, np. zaśmiecanie krajobrazu - coś z czym się nie zgadzam w obecnych czasach

4.Praca literacka - krótka wypowiedź dotycząca swojego zaangażowania w pomoc drugiemu człowiekowi, napiszcie jak kiedyś komuś pomogliście w kłopocie

Na wszystkie prace konkursowe czekam do 11.12.2020!

Wszystkie prace wysyłajcie na maila. W przypadku gier chodzi o zdjęcie gry i instrukcji do niej. Prace zostaną wystawione w szkolnej galerii, a te najciekawsze oczywiście nagrodzone!