Zadania online dla wolontariuszy na wiosenny czas.

Ustalenia na zebraniu SKW 21.04.2021r.

Wyniki IX Ogólnopolskiego Konkursu Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem

„Nie możesz zmienić całego świata, ale możesz zmienić cały świat jednego człowieka”

Decyzją szkolnej komisji na IX Konkurs Ogólnopolski „Cukierek za życzliwość – i Ty możesz zostać wolontariuszem”, organizowanym przez Fundację Dwa Skrzydła Anioła, wysłano „Dzienniczek dobrych uczynków” Karoliny Ciesielskiej.  Uczennica  przez kilka miesięcy starała się nieść pomoc osobom potrzebującym. Wszystkie dobre uczynki, przejawy życzliwości wobec bliźnich zapisywała w zeszycie oraz je ilustrowała.

Podsumowanie konkursu Szkolnego Klubu Wolontariatu

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny "Pomagaj razem z nami!” zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu został rozstrzygnięty. Na konkurs wpłynęły pomysłowe i ciekawe prace, które możecie zobaczyć w galerii poniżej.

Nasze szkolne Pole Nadziei

Na początku października uczniowie ze Szkolnego Klubu Wolontariatu, posadzili ponad sto cebulek kwiatowych, w tym żonkili (symbolu zwycięstwa miłości nad śmiercią oraz wrażliwości i solidarności z osobami cierpiącymi), na klombie przy szkole.

Nasze pole wygląda tak… Cebulki kwiatowe systematycznie rozkwitają.

Ciągle wśród nas  istnieją anioły

Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie”.  Phil Bosmans

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo