Podziel się zeszytem

Od 7.06.2021r. Szkolny Klub Wolontariatu rozpoczyna zbiórkę artykułów szkolnych, w ramach akcji "Wyprawka dla Żaka", która jest organizowana przez Polski Czerwony Krzyż. Zebrane przybory szkolne będą przekazane uczniom bydgoskich szkół.

Zachęcamy do wsparcia potrzebujących darami- zeszytami, kredkami, długopisami, pisakami, nożyczkami…
Prosimy je włożyć do kartonu, w wyznaczonym miejscu na drugim piętrze. Zbiórka będzie trwać do 18.06.2021r.

Dziękujemy za wsparcie i pomoc. :)

Opiekunowie SKW i wolontariusze.

Projekt miejski - Dam Ci tlen, a smog i CO2  zjem

Nasza szkoła dołączyła do ponad 30 bydgoskich szkół, które włączyły się w realizację projektu miejskiego ,,Dam Ci tlen, a smog i co2 zjem”. Projekt został zorganizowany z inicjatywy aktywistów z Bydgoskiego Alarmu Smogowego. Jesienią w ramach tej akcji na terenie szkoły zostały posadzone krzewy i drzewa.

podziekowanie skw

Przyłącz się i Ty do zbiórki "Zbieram to w szkole”!

Szkolny Klub Wolontariatu zachęca uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły, aby włączyli się w projekt ekologiczno – charytatywny "Zbieram to w szkole”. Jest to zbiórka, która ma nazwę "Pomoc bez pieniędzy”.

Zadania online dla wolontariuszy na wiosenny czas.

Ustalenia na zebraniu SKW 21.04.2021r.

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo