Tydzień Mózgu to globalna kampania mająca na celu popularyzowanie badań nad mózgiem, a także zwiększanie świadomości społecznej na temat postępów i korzyści z badań mózgu. Pierwszy Tydzień Mózgu odbył się w 1996 roku w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna akcja edukacyjna miała na celu popularyzowanie wiedzy o funkcjonowaniu mózgu. 

W naszej świetlicy stworzyliśmy plakat na temat mózgu, rozmawialiśmy na temat profilaktyki zdrowego mózgu. Oglądaliśmy wiele filmów edukacyjnych oraz bawiliśmy się w gry i zabawy logiczne, na zapamiętywanie oraz ćwiczyliśmy skupienie. Nie zapomnieliśmy o odpoczynku przy muzyce relaksacyjnej.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.