Dnia 11 lutego 2021r. we wszystkich krajach Europy obchodzony jest  Europejski Dzień Numeru Alarmowego 112.  Dzieci w świetlicy szkolnej omawiały ważny temat związany z bezpieczeństwem. Świetliczaki dowiedziały się jak rozmawiać z dyspozytorem oraz jakich informacji mu udzielić. Dzieci odgadywały w jakich zdarzeniach potrzebna jest straż pożarna, ambulans, a w jakich policja. 

Ponadto dzieci wzięły udział w międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Na ratunek 112", który został zorganizowany przez SP nr 65 w Bydgoszczy.  W związku z tym powstało wiele pięknych prac:

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.