W przedświątecznym tygodniu uczniowie przystąpili do międzyklasowej rywalizacji na najpiękniejszy wystrój pomieszczeń szkolnych. Dzieci wykonywały ozdoby i dekoracje rozmieszczając je tak, aby ich sala zyskała miano najpiękniejszej. Uczniowie wykorzystywali materiały biurowe, kleje, nożyczki, włóczki, laminarkę, a dokumentacja zdjęciowa przygotowana przez jury została wykonana aparatem fotograficznym Canon Mark II zakupionymi przez szkołę w ramach programu Laboratorium Przyszłości.

Wybór laureatów okazał się bardzo trudny. Ocenie podlegał nie tylko ogólny wygląd Sali czy dekoracja choinki. Brana pod uwagę była pomysłowość, wkład pracy uczniów, estetyka wykonania i wykorzystanie przestrzenie.

Jury po długotrwałych obradach wyłoniło następujących zwycięzców:
– I miejsce: uczniowie klasy 1a
– I miejsce: uczniowie klasy 8b
– II miejsce: uczniowie klasy 5a,
– II miejsce: uczniowie klasy 5b
- Wyróżnienie dla uczniów klas 2 i ich rodziców, którzy wspólnie w czasie popołudniowych warsztatów przygotowali dekorację holu na I piętrze.

Konkurs na najpiękniejszy wystrój sali nie tylko pobudził zdrową rywalizację pomiędzy uczniami, ale również wprowadził w całej Szkole podniosły nastrój radosnego oczekiwania na święta Bożego Narodzenia. Laureaci zostali uhonorowani nagrodami finansowymi zasponsorowanymi przez Radę Rodziców (wzbogacając fundusz klasowy), a pozostałe klasy cieszyły się słodkimi poczęstunkami zakupionymi przez dyrekcję. Gratulujemy wszystkim klasom pomysłowości i zaangażownia. Liczymy, że przyszły rok przyniesie jeszcze więcej kreatywnych pomysłów i chęci do wspólnej pracy i rywalizacji.