Rozwijanie kompetencji czytelniczych

Trzeba czytać, by nadążyć za zmianami we współczesnym świecie. Książka uczy bawi i wychowuje oraz chroni przed uzależnieniem od komputerów i telewizorów. W klasie ustanowiliśmy czwartek dniem czytania dla dzieci. Tego dnia dzieci czytały dzieciom książki i teksty, które same wybrały i przygotowały w domu do prezentacji na forum klasy. Podczas nauczania zdalnego kontynuowały rozwijanie swoich zainteresowań czytelniczych – dzieci założyły m.in. Pudełko Lekturowe oraz prowadziły swoje Lekturowniki.

 Dzieci lubią czytaćDzieci czytają dzieciomLekturownik

Partnerzy i linki

 

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.