Pandemia sprawiła, że musieliśmy zostać w domu. Czas kwarantanny wypełniamy pracą, nauką, ale też rozrywką. Dla wielu z nas wielką przyjemnością jest czytanie książek.  W wielu domach biblioteczki tworzone są od pokoleń.

W niektórych pojawiły się niedawno, ale stanowią ważny element życia. Zbieramy książki z różnych powodów: chcemy być pierwszymi czytelnikami, potrzebujemy książek do pracy czy nauki, chcemy wracać do historii, które pokochaliśmy. Niekiedy traktujemy książki jak ozdobę stanowiąca element wystroju wnętrz.  

 polka na ksiazki

domowe polki

polka z ksiazkami

polka z ksiazkami1

polka z ksiazkami2

Partnerzy i linki

 soit logo

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.