Szkolny konkurs na projekt najpiękniejszej okładki ulubionej książki

Do konkursu zapraszamy uczniów klas 1 - 4

Zasady uczestnictwa:
1. Prace konkursowe muszą być wykonane samodzielnie.
2. Uczestnik konkursu ma za zadanie zaprojektować (narysować) okładkę swojej ulubionej książki.
3. Format pracy – A4.
Jury weźmie pod uwagę:
 zgodność  rysunków z tematem konkursu (projekt okładki ulubionej książki),
 technikę wykonania,
 estetykę wykonania,
 samodzielność oraz oryginalność pomysłu.Termin wysyłania rysunków: do 20 grudnia 2020 r.
Zdjęcia prac wysyłamy pocztą elektroniczną na adres : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

1. Wyniki Konkursu  będą podane do wiadomości uczestników w dniu 22 grudnia  na stronie internetowej Szkoły w zakładce  Biblioteka.
2. Laureaci I, II i III miejsca  otrzymają nagrody książkowe.
3. W przypadku dużej ilości uczestników przewiduje się powiększenie puli nagród.
4. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wyeksponowane na tablicach  na korytarzach szkolnych i w bibliotece szkolnej.

konkurs okładka