Nasza szkoła przystąpiła do kampanii czytelniczej "Mała Książka - Wielki Człowiek" organizowanej przez Instytut Książki. Uczniowie klas pierwszych otrzymali  dziś wyjątkowy prezent - Wyprawkę Czytelniczą. W jej skład wchodzi specjalnie przygotowana dla pierwszoklasistów książka "Pierwsze abecadło" - pięknie ilustrowana antologia tekstów literackich dla dzieci oraz broszura pt. „Książką połączeni, czyli uczymy się czytać razem”, która pełni dwie role: jest zarówno poradnikiem dla rodziców i opiekunów podpowiadającym, jak wspierać dziecko w nauce czytania, jak również zbiorem pomysłów na zabawy dla dzieci i aktywności związane z tekstami z książki.

Jeśli od najmłodszych lat uda nam się ukształtować pozytywny stosunek do czytania, będzie on procentował w całym późniejszym życiu dziecka.

Zobacz film "Mała książka..."

 

Partnerzy i linki

 soit logo

nabor 1

egzamin osmoklasisty matematyka logo

soc
program dla szkol logo

deklaracja dostepnosci logo

logo emic


logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

Budząca się szkoła

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.