Szare chmurki - marzenia i plany

Drodzy uczniowie, czas pandemii wciąż trwa. Jednakże ta sytuacja kiedyś minie i znów będziemy mogli spotkać się w naszej szkole i porozmawiać o planach, myślach lub marzeniach. Bardzo brakuje mi tych spotkań i rozmów z Wami.

Dlatego chciałabym, żebyście mimo tego trudnego czasu, z którym się mierzymy nie przestali tracić optymizmu. Nadal planujcie, miejcie przemyślenia i marzenia, które wprowadzicie w życie, gdy tylko będzie można żyć jak dawniej. W załączniku umieszczam dla Was szare chmurki. Możecie je sobie wydrukować lub przerysować. Wpisujcie w nie swoje marzenia i plany, które zrealizujecie, gdy pandemia ustanie. Może macie marzenia wspólne ze swoimi bliskimi? Może będzie to podróż, którą trzeba było odwołać? A może odwiedziny kogoś, kto jest dla Was ważny?

Jeżeli mimo pandemii niektóre plany uda się zrealizować - pokolorujcie chmurką, w której je wpisaliście na kolor niebieski. Pamiętajcie - nawet pandemia nie stoi na przeszkodzie by marzyć. A dążenie do marzeń niekiedy jest tak samo przyjemne jak ich osiąganie. Jak już stworzyłam swoją pierwszą chmurkę. Patrzcie co w nią wpisałam ;-)

pdfPlany myśli marzenia.pdf