Wysyłamy Świąteczne Kartki Dobroczynne

„Jest taki dzień
Bardzo ciepły, choć grudniowy
Dzień, zwykły dzień
W którym gasną wszelkie spory

Jest taki dzień
W którym radość wita wszystkich
Dzień, który już
Każdy z nas zna od kołyski

Niebo - Ziemi, Niebu - Ziemia
Wszyscy wszystkim ślą życzenia…”

Ze świętami Bożego Narodzenia jest związanych wiele tradycji. Jedną z nich jest wysyłanie kartek świątecznych. Współcześnie wiele osób przesyła życzenia SMS-owe, mailowe czy facebookowe za pomocą telefonu lub komputera. Atmosfera, zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, wpłynęła na to, że wysłaliśmy życzenia na kartkach dobroczynnych Stowarzyszenia Sursum Corda (W górę serca) tradycyjną drogą - pocztą.

Nasze życzenie bożonarodzeniowe otrzymają osoby chore, przebywające w bydgoskich hospicjach; osoby samotne, mieszkające w domach opieki społecznej, dzieci z Domu Małego Dziecka w Bydgoszczy oraz opiekunowie, pracownicy tychże instytucji. Zależało nam na tym, aby wywołać uśmiech na twarzy i dać odrobinę radości dzieciom, chorym i starszym osobom, w których życiu pojawiła się samotność lub choroba.

 20191206 211830 20191207 101039

 

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.