Konkurs InstaLogik

Zapraszamy uczniów w klasach 4-8 do udziału w konkursie InstaLogik.
I etap konkursu rozpoczął się kilka dni temu i będzie trwał do 30 października g. 20:00.
Konkurs jest płatny, 10 zł od uczestnika.

Udział w konkursie odbywa się przez stronę internetową - uczniowie mogą zgłaszać rozwiązania ze szkoły lub z domu.

Zadania przygotowaliśmy z myślą o szerokim gronie uczniów, nie tylko tych startujących w olimpiadach przedmiotowych. Chcieliśmy, żeby także “czwórkowi” uczniowie przy odrobinie wysiłku mogli samodzielnie odpowiedzieć na większość pytań.

Uczniowie, którzy osiągną dobry wynik, zostaną zaproszeni do II i III etapu konkursu.
Po każdym etapie będzie prowadzony ranking w podziale na województwa, powiaty i szkoły - osobny dla każdej grupy wiekowej.

Prosimy o zgłaszanie udziału do nauczycieli matematyki i informatyki.

pdfKonkurs InstaLogik Informator.pdf

InstaLogik - link