Olimpiada Informatyczna Juniorów

16 grudnia kończy się tura otwarta zawodów Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału. Do startu wystarczą bardzo podstawowe umiejętności programistyczne.

Grafkom 2020 - Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej

Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów klas 7 i 8. Konkurs organizowany jest w dwóch klategoriach: grafiki i animacji. Temat: Nazywam się Ziemia".

Bug Bounty Bydgoszcz

Organizowany przez Miasto Bydgoszcz konkurs skierowany jest do uczniów bydgoskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Wojewódzki konkurs internetowy

„Serfujesz po sieci? Rób to z głową!“ skierowany do uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych z województwa kujawsko-pomorskiego. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody! Zasady konkursu, terminy oraz dodatkowe informacje zawiera regulamin i załącznik do regulaminu”.

Zadania w konkursach kuratoryjnych z informatyki

Emic kolor i wojewoda