KODUJ Z GIGANTAMI - ZAPISY
Pragniemy poinformować, że 2 stycznia wystartowały zapisy na bezpłatne warsztaty z programowania - Koduj z Gigantami pod patronatem m.in. Ministerstwa Cyfryzacji.

Giganci Programowania - warsztaty

Serdecznie zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do ogólnopolskiej akcji Koduj z Gigantami, pod patronatem m.in Ministerstwa Edukacji i Ministerstwa Cyfryzacji.
Są to bezpłatne warsztaty organizowane w 58 miastach, mające na celu promowanie idei programowania wśród dzieci i młodzieży.

Olimpiada Informatyczna Juniorów

16 grudnia kończy się tura otwarta zawodów Olimpiady Informatycznej Juniorów. Zachęcamy wszystkich uczniów do udziału. Do startu wystarczą bardzo podstawowe umiejętności programistyczne.

Zachęcamy do udziału w Godzinie Kodowania

Godzina kodowania to jednogodzinne wprowadzenie do informatyki, mające na celu demistyfikację "code" - programowania - i pokazanie, że każdy może nauczyć się podstaw i poszerzyć swój udział w obszarze informatyki.

Grafkom 2020 - Ogólnopolski konkurs grafiki komputerowej

Zachęcamy do udziału w konkursie uczniów klas 7 i 8. Konkurs organizowany jest w dwóch klategoriach: grafiki i animacji. Temat: Nazywam się Ziemia".

Emic kolor i wojewoda