Edu(R)Ewolucja - projekt

Nabór dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz.

Ogłaszamy nabór dla nauczycieli (udział w szkoleniach i studiach podyplomowych) w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Ogłaszamy nabór dla uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

pdfOgłoszenie o naborze nauczyciel.pdf

pdfOgłoszenie o naborze uczniowie.pdf

pdfRegulamin naboru i uczestnictwa.pdf

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.