Edu(R)Ewolucja - projekt

Nabór dla nauczycieli i uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz.

Ogłaszamy nabór dla nauczycieli (udział w szkoleniach i studiach podyplomowych) w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

Ogłaszamy nabór dla uczniów w ramach projektu „Edu(R)Ewolucja” realizowanego przez Miasto Bydgoszcz w ramach w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

pdfOgłoszenie o naborze nauczyciel.pdf

pdfOgłoszenie o naborze uczniowie.pdf

pdfRegulamin naboru i uczestnictwa.pdf

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.