Dzieci twórcami materiałów dydaktycznych – uczenie się wymaga aktywności dzieci. Na zajęciach stosuję więc jedną z technik aktywizujących jaką jest praca z Lapbookami. Dzięki niej dzieci m. in. wyszukują i selekcjonują informacje, korzystają z różnych ich źródeł, aktywnie przetwarzają informacje i oczywiście na końcu prezentują efekty swojej pracy.

Dzieci tworzą także i inne pomoce dydaktyczne, które wykorzystują do uczenia się również poprzez zabawę: pomoce do zabawy w angielskie słówka, krzyżówki...

Lidia Mokarska

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.