Dzieci twórcami materiałów dydaktycznych – uczenie się wymaga aktywności dzieci. Na zajęciach stosuję więc jedną z technik aktywizujących jaką jest praca z Lapbookami. Dzięki niej dzieci m. in. wyszukują i selekcjonują informacje, korzystają z różnych ich źródeł, aktywnie przetwarzają informacje i oczywiście na końcu prezentują efekty swojej pracy.

Dzieci tworzą także i inne pomoce dydaktyczne, które wykorzystują do uczenia się również poprzez zabawę: pomoce do zabawy w angielskie słówka, krzyżówki...

Lidia Mokarska

Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.