W październiku odbyły się cykliczne zajęcia biblioteczne w dwóch klasach „0” naszego przedszkola.

Celem spotkania było przybliżenie dzieciom sylwetki Jana Brzechwy, zachęcenie do czytania, a także wzbudzenie zainteresowania literaturą poprzez zabawę.

Na początku spotkania dzieci poznały bliżej postać Jana Brzechwy i wysłuchały wiersz pt.”Na straganie”, po czym rozpoczęła się zabawa pt. ”Sałatka jarzynowa”, rozwiązywano zagadki, był również quiz dotyczący koloru warzyw. Maluchy świetnie radziły sobie z zadaniami, a uśmiech świadczył o tym, że zajęcie się spodobało. Spotkanie zakończyliśmy wykonaniem pracy plastycznej.

083 084 085 087 089

Przydatne linki

100 lecie bydgoszczy

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.