Miesiąc grudzień jest dla nas wyjątkowy i kiedy nadchodzi wszyscy bardzo się z tego cieszymy. Z tej okazji sześciolatki z naszego przedszkola poznały wiersz pani Katarzyny Czarneckiej pt.” Magiczna choinka” oraz wiersz Tadeusza Kubiaka pt.”Wesoła choinka”.

Druga grupa sześciolatków wysłuchała krótkiego opowiadania napisanego przez panią Emilie Beamont pt.”Sanie świętego Mikołaja”.

Dzieciom bardzo podobały się zabawy ilustracyjno-ruchowe ze śpiewem pt.”Uśmiechnij się”, i „Choineczka”. Czynnie brały udział w opowieści ruchowej pt. ”Wyprawa po choinkę”. Doskonale poradziły sobie z rozwiązywaniem świątecznych zagadek.

Na zakończenie zajęć jedna grupa sześciolatków samodzielnie wykonała gwiazdę betlejemską z gotowych szablonów, natomiast druga grupa Mikołaja.