Zapraszamy chętne dzieci z klas 1-8 do udziału w konkursie plastycznym „Mój wymarzony lizak”. Organizatorem konkursu jest Muzeum Lizaka w Jaśle.

Dziecko wykonuje jedną pracę plastyczną w formacie A4. Technika wykonania: malowanie, rysowanie, wyklejanie. Szczegóły konkursu w załączniku. Prace składamy w świetlicy szkolnej u p. Z. Wojtalewicz i M. Wawrzyniak do 29.11.2019r.

Każdy uczestnik konkursu za wykonaną pracę otrzyma DYPLOM oraz bezpłatny BILET WSTĘPU do Muzeum. Nagrodą główną jest bezpłatny wstęp całej grupy/klasy Laureata konkursu do MUZEUM LIZAKA, połączony z wyrobem własnych lizaków oraz OBIADEM w Restauracji „u Schabińskiej”.

pdfRegulamin.pdf

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.