To już czwarty rok pracujemy w programie Insta.ling dla szkół, który został wdrożony przez nauczyciela języka angielskiego p. Aleksandrę Kukawka.

Insta.Ling to strona www do skutecznej nauki słówek z języka angielskiego. Insta.Ling wspiera uczniów w nauce nowych słówek z języka angielskiego i ich utrwalania, zachęca do większej aktywności, wzbogaca słownictwo, czyni język bardziej komunikatywnym.

W programie biorą udział uczniowie klas trzecich, czwartych, piątych i szóstych. Nauka w programie opiera się na systematycznej pracy uczniów, która jest kontrolowana i śledzona przez nauczyciela oraz poddawana  miesięcznej ocenie. Uczniowie uznają te metodę nauki języka angielskiego za niezwykle skuteczną i już planujemy kolejny semestr w kolejnej edycji programu insta-ling.

mp4Zobacz film.mp4

 Zobacz galerię zdjęć

Przydatne linki

logo certyfikatu szkoła

Emic kolor i wojewoda
edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.