To już czwarty rok pracujemy w programie Insta.ling dla szkół, który został wdrożony przez nauczyciela języka angielskiego p. Aleksandrę Kukawka.

Insta.Ling to strona www do skutecznej nauki słówek z języka angielskiego. Insta.Ling wspiera uczniów w nauce nowych słówek z języka angielskiego i ich utrwalania, zachęca do większej aktywności, wzbogaca słownictwo, czyni język bardziej komunikatywnym.

W programie biorą udział uczniowie klas trzecich, czwartych, piątych i szóstych. Nauka w programie opiera się na systematycznej pracy uczniów, która jest kontrolowana i śledzona przez nauczyciela oraz poddawana  miesięcznej ocenie. Uczniowie uznają te metodę nauki języka angielskiego za niezwykle skuteczną i już planujemy kolejny semestr w kolejnej edycji programu insta-ling.

mp4Zobacz film.mp4

 Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.