Pałac Młodzieży w Bydgoszczy zaprasza w styczniu 2019 r. na warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP)

09.01.2018, godz. 10:00

„Poradnia Rozwoju Zdolności” – warsztaty wsparcia psychologicznego dla uczniów zdolnych

Drugie warsztaty w tym roku szkolnym skierowane są do zdolnych uczniów szkół podstawowych (klasy V-VI SP).

Spotkanie zatytułowane „Jak szybciej i efektywniej się uczyć – techniki wspomagające uczenie się”

odbędzie się w świetlicy Gimnazjum nr 27 w Bydgoszczy (ul. Kruszwicka 2).

Istotą wydarzenia jest wsparcie uczniów w zakresie metod i technik uczenia się.

Na warsztatach uczniowie nauczą się korzystać z wielu sposobów wspomagających efektywne i szybsze uczenie się.

Zajęcia organizowane są przez Pałac Młodzieży w ramach programu „Zdolni znad Brdy”,

a poprowadzą je Katarzyna Tłok i Edyta Szott – pedagodzy z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 1 w Bydgoszczy.

Przewidywany czas spotkania - ok. 3 godziny.

Ilość miejsc ograniczona! Z jednej placówki można zgłosić maksymalnie 5 osób.

Zgłoszenia osób, grup prosimy kierować do 7 stycznia 2018 r. do Moniki Grzybowskiej,

pdfZaproszenie.pdf

Emic kolor i wojewoda