W dniach od 25 do 29 listopada w naszej szkole klasa 5b zorganizowała dla klas 4 -8 ,,kolorowy tydzień”. Każdego dnia obowiązywał inny kolor. Rywalizacja klas polegała na jak największej liczbie osób posiadających element ubioru w danym kolorze.

W poniedziałek kolor czerwony. Klasa 5 b zaprosiła na długiej przerwie po 5 lekcji na drugie piętro na naukę kroków jive (czytamy dżajw).

We wtorek obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Obowiązywał kolor żółty. Na godzinach z wychowawcą:

1. Uczniowie pisali życzenia, pozdrowienia lub coś miłego na żółtych karteczkach, które przywiesili na tablicy na drugim piętrze.
  2. Każda klasa dostała kartkę z pozdrowieniem i musiała napisać jego znaczenie w kilku językach obcych.
  3. Wybierano w klasie osobę najbardziej życzliwą.

W środę kolor zielony. Na długiej przerwie po 5 lekcji klasa 5 b zaprosiła na naukę języka japońskiego i ukraińskiego na holu drugiego piętra.

W czwartek kolor niebieski. Na długiej przerwie po 5 lekcji klasa 5 b zaprosiła na pokaz oraz naukę kilku chwytów karate na holu drugiego piętra.

W piątek kolor pomarańczowy. Na holu drugiego piętra na długiej przerwie będą wróżby andrzejkowe.

RANKING KOLOROWEGO TYGODNIA

1 miejsce - 5b