Sobotnie przedpołudnie dzieci z klasy „0” , I i II spędziły na zajęciach ruchowych w ramach projektu „ Sportowej soboty” . Celem zajęć było zapoznanie dzieci z kolejną formą aktywności ruchowej , jaką jest mini piłka siatkowa.

Podczas zajęć uczniowie doskonalili umiejętność prawidłowego przerzucania piłki nad siatką oburącz do partnera, podrzuty piłki w miejscu i chwyty oburącz. Na zakończenie zajęć uczniowie klas II poznali zasady gry w „Rzucankę siatkarską” i rozegrali mecz. Każde dziecko w nagrodę za aktywne uczestnictwo w zajęciach otrzymało kolejną naklejkę, sprawność – siatkarza. Na kolejne zajęcia zapraszamy w styczniu.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.