Uczniowie klas „0” ,I i II sobotnie przedpołudnie spędzili czynnie, biorąc udział w zajęciach ruchowych w ramach projektu „ Sportowej soboty”.

Celem zajęć były zabawy ogólnorozwojowe, które wywołują korzystne zmiany nie tylko w aparacie ruchowym dzieci, lecz także w układach krążenia i oddychania oraz przemianie materii.

Wykorzystane na zajęciach zabawy kształciły u dzieci takie cechy motoryki, jak szybkość i wytrzymałość, zręczność i zwinność. Dzieci z różnych klas miały możliwość zintegrowania się i doskonalenia umiejętności współdziałania w zespole oraz odpowiedniego zachowania się w toku współzawodnictwa . Zadowoleni i zmęczeni „mali sportowcy” zaplanowali kolejne spotkanie, które ma być oparte na zabawach i grach zawiązanych z piłką siatkową. Na koniec zajęć wszyscy otrzymali dyplom, na którym będą umieszczać piktogramy różnych dyscyplin sportowych.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

egzamin osmoklasisty matematyka logo

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.