Fani kosmosu – musicie nas odwiedzić! Na takie zaproszenie nie mogliśmy nie odpowiedzieć. Dlatego 18 października klasy 2 a i 2 b wybrały się do Galerii Pomorskiej w Bydgoszczy na Spotkanie w Kosmosie.

W Planetarium uczestniczyliśmy w projekcie kosmicznych wypraw. Zdobyliśmy wiedzę o piramidzie holograficznej, dowiedzieliśmy się, że 1 kg cukru waży inaczej na różnych planetach. Oglądaliśmy projekty inżynierskie i pokazy naukowych sztuczek. Były bardzo pasjonujące, a czasami wzbudzały chwile grozy. Wymagały niemałej odwagi, aby w nich uczestniczyć. Na długo zapamiętamy to niezwykłe spotkanie.

Zobacz galerię zdjęć

 

Partnerzy i linki

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.