Klasa IIc uczestniczyła w warsztatach wypiekania pierników i tworzenia ozdób choinkowych organizowanych przez Zielone Arkady. Na miejscu czekały na uczniów Śnieżynki, które pomogły im przygotować się do pracy.

Dzieci z wielkim zaangażowaniem mogły rozwałkować samodzielnie ciasto i wycisnąć kilka pierników, które po upieczeniu zabrały do domu. Wykonywały również piękne, świąteczne ozdoby choinkowe. Na zakończenie warsztatów każdy otrzymał dodatkowo słodki upominek. Pełni wrażeń, doświadczeń i z „workiem” prezentów wróciły do szkoły.

Zobacz galerię zdjęć

Partnerzy i linki

deklaracja dostepnosci logo

100 lecie bydgoszczy

logo emic

logo certyfikatu szkoła

edurewolucja logo

logotyp bip

logo kuratorium

budzaca sie szkola

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej informacji znajdziesz Tutaj.