17 grudnia odbył się w naszej szkole Kiermasz Bożonarodzeniowy, zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego we współpracy z Radą Rodziców.

W przygotowanie stoisk włączyła się cała społeczność szkolna, a sam kiermasz stał się okazją do przedświątecznego spotkania i wspólnego spędzenia czasu.

Piękne stoiska z własnoręcznie wykonanymi ozdobami przygotowały wszystkie 22 klasy naszej szkoły oraz dzieci ze świetlicy. Uczniów wspierali wychowawcy, a w pomoc najmłodszym klasom bardzo zaangażowali się rodzice. Na kiermaszu znalazły się świąteczne stroiki, ręcznie zdobione bombki, choinki, bałwanki, kartki, świeczniki i wiele, wiele innych ozdób bożonarodzeniowych.  Nie zabrakło też pierniczków, babeczek i pysznych domowych ciast. Uczniowie obsługujący stoiska wykazali się ogromną pomysłowością, a także wieloma praktycznymi umiejętnościami. Kiermasz wzbudził bardzo duże zainteresowanie rodziców, którzy chętnie kupowali różne drobiazgi wykonane przez dzieci.

Dzięki zaangażowaniu uczniów i hojności  rodziców udało nam się zebrać 5390,16 zł,  z czego połowa, czyli 2695,08 zł została przekazana na konto Rady Rodziców i zgodnie  z pomysłem uczniów zostaną za te pieniądze zakupione  ławki na boisko szkolne. Drugą połowę zebranych pieniędzy każda z klas przeznaczy na własne cele.

Na szczególne wyróżnienie zasługują klasy: 3a, 2a, 4c, które zebrały najwięcej pieniędzy.

Serdecznie dziękujemy uczniom wszystkich klas, wychowawcom i rodzicom za zaangażowanie, a Radzie Rodziców za patronowanie naszej akcji.